wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Moc atrakcji na Powiatowym Dniu Rodziny w Kadzidle (zdjęcia, wideo)

Wiele atrakcji czekało na dzieci i dorosłych podczas Powiatowego Dnia Rodziny w Kadzidle. Na terenie zagrody kurpiowskiej w zrobiło się kolorowo i wesoło. Można było podziwiać prezentacje artystyczne, spróbować regionalnych przysmaków czy obejrzeć pokazy policyjne i strażackie.

Na uczestników wydarzenia czekało wiele niespodzianek oraz zabaw, m.in. animacje dla dzieci, konkursy z nagrodami, w tym konkurs WORD ze znajomości zasad ruchu drogowego, Koło Fortuny prowadzone przez nadleśnictwa, dmuchane zjeżdżalnie, przejażdżki konne, pokaz dogoterapii, malowanie twarzy, balonikowe zoo i tatuaże brokatowe, pokazy policyjne i strażackie, duże bańki mydlane, zajęcia taneczne czy fotobudka.

Reklama Ponadto na scenie odbywały się występy artystyczne, a w specjalnie przygotowanym kąciku można było wykonać badania postawy i mowy. Przewidziano też nagrodę specjalną dla najliczniejszej grupy przedszkolnej i szkolnej, która przybyła na wydarzenie. Imprezę uświetnił zespół grający muzykę szantową.

Wszyscy bawili się doskonale, zarówno dzieci, rodzice, jak i przedstawiciele lokalnych samorządów oraz dyrektorzy i pracownicy zaproszonych instytucji.

Wydarzenie odbyło się w niedzielę 9 czerwca na terenie Zagrody Kurpiowskiej w Kadzidle.

Zobacz zdjęcia:
Moc atrakcji na Powiatowym Dniu Rodziny w Kadzidle

Więcej zdjęć: Moc atrakcji na Powiatowym Dniu Rodziny w Kadzidle

Wyświetleń: 2396 komentarze: 1
09.06.2019, 18:19r. Drukuj
Powrót


Gość @ 07:55, 11.06.2019

IP: 37.248...171

Mama B i jej dziewczynki. Indoktrynacja od małego dziecka jak robić karierę . Zabawa , muzyka, alkohol i miejcowi decydenci. I można wiele ...