czwartek, 23 stycznia 2020 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Kreowali ścieżkę zawodową podczas Targów Przedsiębiorczości (zdjęcia)

Komenda Ochotniczych Hufców Pracy zaprosiła na kolejną edycję Targów Przedsiębiorczości. Osoby poszukujące pracy mogły nie tylko zapoznać się z ofertami, ale też zaplanować ścieżkę kariery, przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej czy zastanowić się nad założeniem własnej firmy.

Tegoroczne targi odbywały się pod hasłem "W drodze po sukces".

Reklama Podczas spotkania nie zabrakło stoisk informacyjno-promocyjnych m.in.: instytucji rynku pracy, pracodawców, agencji zatrudnienia, instytucji szkoleniowych. Oferowano m.in. planowanie ścieżki kariery, wsparcie w ramach projektów EFS, usługi poradnictwa zawodowego, opracowanie profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, refundacja wynagrodzeń młodocianych pracowników.

Targi były skierowane do osób poszukujących pracy w kraju i za granicą, planujących karierę zawodową, rozważających założenie własnej działalności gospodarczej, przedsiębiorców zainteresowanych możliwościami dofinansowania do rozwoju istniejących firm, a także osób, które chcą zapoznać się z różnymi formami podnoszenia kwalifikacji zawodowych czy poszukujących informacji z zakresu prawa pracy.

Targi Przedsiębiorczości odbyły się we wtorek 11 czerwca br. w godz. 10.00-13.00 w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce.

Zobacz zdjęcia:
Targi przedsiębiorczości w WSAP

Więcej zdjęć: Targi przedsiębiorczości w WSAP
Wyświetleń: 1169 komentarze: 0
11.06.2019, 12:34r. Drukuj
Powrót