niedziela, 20 września 2020 r., imieniny Eustachego, Filipiny, Faustyny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Już w niedzielę duża impreza nad Narwią (wideo)

Rewelacyjnie zapowiada się najbliższa niedziela w Ostrołęce pod względem rozrywki. Na powitanie lata, na miejskiej plaży, odbędzie się duża rodzinna impreza. W programie wiele nie tylko sportowych atrakcji. Na scenie wystąpią znane zespoły, a gwiazdą wieczoru będzie DJ C-BooL.

Na najmłodszych czekać będą dmuchańce oraz strefa gier i zabaw. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny.

Reklama Plenerowej imprezie pod nazwą Powitanie lata 2019 - Noc Kupały, pełnej tajemniczej atmosfery słowiańskiej obyczajowości, towarzyszyły będą zmagania sportowe dla dzieci i dorosłych, zabawy dla najmłodszych, warsztaty oraz koncerty lokalnych i zaproszonych artystów. Warto tam być.

Początek imprezy zaplanowano na godz. 14.00. Na najmłodszych czekać będą dmuchańce, Świetlicobus, strefa gier i zabaw. Wszyscy będą mogli wziąć udział w warsztatach plecenia wianków i wystawić je do konkursowej oceny. Nie zabraknie także strefy gastronomicznej oraz możliwości żeglugi po Narwi katamaranem. Co ważne, każdy uczestnik będzie mógł wpisać się w atmosferę święta i przyodziać stosowną garderobę czy elementy związane z czasami wczesnosłowiańskimi.

Reklama - Każdy z nas będzie miał okazję przystroić się zgodnie z duchem niedzielnego święta, w tym celu zapraszamy na warsztaty plecenia misternych i pięknych wianków. Polecamy pochwalić się swoimi kwietnymi wyrobami na konkursie, gdzie wybrane zostaną najpiękniejsze z nich - informują przedstawiciele ostrołęckiego samorządu, którzy organizują wydarzenie.

Na godz. 15.00 przewidziany jest turniej sportowy dla dzieci, a o godz. 16.00 rozpocznie się rywalizacja open w Wieloboju Kupały. Kolejnym wydarzeniem będzie występ zespołu dla dzieci "Tulinki Band".

Po godz. 19.00 zaplanowano koncerty. Na scenie zaprezentują się m.in. Ilona Świąder - zwyciężczyni programu Disco Star 7, Formacja Malibu, Studio Piosenki klubu "Oczko" i Ostrołęckiej Sceny Autorskiej, DJ Kez&Karol N oraz największa gwiazda "Nocy Kupały" DJ C-BooL, który zaprezentuje doskonale wszystkim znane przeboje z czołówki radiowych list przebojów.

Impreza "Powitanie lata" odbędzie się w niedzielę 23 czerwca br. na plaży miejskiej. Początek o godz. 14.00. Wstęp wolny.

Reklama Program

14.00 - rozpoczęcie imprezy, start miasteczka dmuchańców i innych atrakcji dla dzieci, warsztaty plecenia wianków, konkurs na najpiękniejsze wianki,

15.00 - turniej sportowy dla dzieci "Wielobój Kupały Mini",

16.00 - "Wielobój Kupały" dla dorosłych,

18.00 - występ zespołu dla dzieci "Tulinki Band",

19.00 - ogłoszenie wyników konkursu wianków i "Wieloboju Kupały", wręczenie nagród,

19.15 - występ Ilony Świąder,

20.00 - występ Formacji Malibu,

21.00 - występ Studia Piosenki Klubu Oczko i Ostrołęckiej Sceny Autorskiej, puszczanie wianków na rzekę,

21.15 - występ - DJ Kez & Karol N,

22.10 - gwiazda wieczoru - DJ C-BooL.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 31350 komentarze: 0
21.06.2019, 16:14r. Drukuj
Powrót