wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

"Jak zrozumieć cię mam?" - nowy teledysk od Bediego (wideo)

Nowa piosenka od Dawida "Bediego" Bedeckiego już ujrzała światło dzienne. Fani mogli zapoznać się też z teledyskiem, który nakręcono w pięknych, nadrzecznych plenerach, przywodzących na myśl ciepłe lato, wakacje oraz czas radosnego wypoczynku i miłości.

Dawid Bedecki pochodzi z Długosiodła, ale ukończył I Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce. Bliżej mogliśmy go poznać już w marcu tego roku, gdy w sieci ukazał się jego debiutancki utwór pt. To, co chciałbym ci dać.

Reklama Teraz przyszedł czas na kontynuację muzycznej pracy muzyka. Najnowszy utwór jest, podobnie jak poprzedni, utrzymany w nurcie disco polo. W warstwie tekstowej skupia się na relacjach damsko-męskich i nadziejach mężczyzny względem ukochanej kobiety. Piosenka jest melodyjna, świetna do tańca i zabawy.

Widać, że Dawid powoli wypracowuje swój własny styl. Jego teledyski są energiczne, kolorowe, ale też subtelne i przemyślane. Słowa do piosenki "Jak zrozumieć cię mam?" ułożyli Dawid Bedecki, Kamil Kwiatkowski. Aranżem, muzyką, mixem i masteringiem zajął się Kamil Kwiatkowski, a za teledysk odpowiada Allinteractive Films.

Wyświetleń: 2426 komentarze: 2
21.07.2019, 10:30r. Drukuj
Powrót


Koneser @ 16:21, 21.07.2019

IP: 37.47...63

Uprasza się o nieużywanie słowa " muzyka" w tego typu publikacjach

Gość @ 22:45, 21.07.2019

IP: 2a00:f41...6dde

A czy wolno wchodzić na obiekty kolejowe?