sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Lelis: dożynkowy konkurs kulinarny Smaki Regionu

W ramach Dożynek Regionalnych na Kurpiach, które rokrocznie odbywają się w Lelisie, organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w pierwszej edycji konkursu kulinarnego pod nazwą Smaki Regionu. Miłośnicy lokalnych specjałów będą się mogli wykazać talentem kulinarnym, ale też posmakować delicji.

Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają: właścicieli gospodarstw agroturystycznych, koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia, sołectwa, organizacje pozarządowe, gospodynie wiejskie, osoby prywatne z terenu gminy Lelis.

Reklama Celem konkursu jest identyfikacja i gromadzenie wiedzy o regionalnych potrawach, stanowiących dziedzictwo kulinarne regionu, promocja potraw regionalnych, wymiana doświadczeń kulinarnych pomiędzy uczestnikami, identyfikacja regionalnego dziedzictwa kulinarnego, które może służyć do budowy produktu turystycznego i marki regionu.

Zasady uczestnictwa w konkursie:

1. Niezbędny sprzęt oraz naczynia do prezentacji potrawy uczestnicy konkursu zapewniają we własnym zakresie.

Reklama 2. Wszelkie produkty niezbędne do wykonania potrawy każdy uczestnik konkursu zapewnia we własnym zakresie.

3. Wszystkie potrawy konkursowe muszą składać się wyłącznie z produktów jadalnych - nie wyłączając dekoracji.

4. Gotowe potrawy należy dostarczyć do Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w niedzielę 18 sierpnia 2019 r. do godziny 11.00. Do każdej potrawy należy dołączyć kartę identyfikacyjną zawierającą imię i nazwisko lub nazwę podmiotu zgłaszającego, miejscowość i nazwę potrawy.

5. Wszystkie potrawy zgłoszone do konkursu pozostają do dyspozycji organizatorów.

6. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do publikacji danych osobowych uczestników konkursu i nazw potraw oraz wykorzystania zdjęć potraw konkursowych oraz uczestników konkursu.

7. Wszystkie pytania dotyczące spraw niewyszczególnionych w regulaminie, a związanych z organizacją konkursu można kierować na adres: j.rogalska@ckbislelis.pl, numer tel. (29) 761-10-77.

Reklama Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie i przesłanie karty zgłoszeniowej w terminie do 10 sierpnia 2019 r. na adres e-mailowy j.rogalska@ckbislelis.pl lub na adres: Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie, ul. Szkolna 48, 07-402 Lelis z dopiskiem: "I Konkurs Kulinarny - Smaki Regionu".

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy okolicznościowe.

Konkurs zostanie przeprowadzony i rozstrzygnięty podczas dożynek w Lelisie 18 sierpnia br.

Wyświetleń: 1411 komentarze: 0
27.07.2019, 09:12r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter