sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Wirtualny rejs po Narwi (wideo)

Kto chętny na wirtualny rejs po Narwi w Ostrołęce? Niegdyś widok turystów, kajakarzy i innych wodniaków nie był tu niczym dziwnym. Później, na wiele lat, turystyka na rzece zanikła. Teraz jest szansa na odbudowanie tego atrakcyjnego szlaku żeglownego. Film z rejsu po Narwi udostępniła eTV Kele.

Wycieczka po wodach Narwi odbyła się 17 czerwca br., podczas wizyty w Ostrołęce Marka Gróbarczyka, ministra gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej.

Reklama W czasie przeprowadzonej konferencji, dokonano otwarcia portu po zakończeniu kolejnego etapu prac rewitalizacyjnych. Mogliśmy też usłyszeć o dalszych pracach planowanych w ostrołęckim porcie i tworzeniu w Ostrołęce mariny z prawdziwego zdarzenia.

Rewitalizacja nabrzeży Narwi oraz rozwój infrastruktury wodnej w Ostrołęce są wyczekiwane nie tylko przez wodniaków, ale też przez mieszkańców, którzy chcieliby spędzać wolny czas nad wodą, w estetycznym otoczeniu i korzystać z udogodnień, jakie mogłyby tu powstać.

Wielką atrakcją są także rejsy po Narwi. Łódką, kajakiem czy motorówką, warto zwiedzić nadrzeczne tereny od strony wody. Teraz, z uwagi na trwającą suszę, szlak żeglowny jest zamknięty. Możemy jednak pocieszyć się widokami podczas wirtualnego rejsu.

Materiał udostępniła na swoim kanale YouTube eTV Kele.

Wyświetleń: 1455 komentarze: 3
27.07.2019, 09:26r. Drukuj
Powrót


Xxx @ 21:04, 27.07.2019

IP: 2a00:f41...ff01

O Narew

ziom @ 18:57, 28.07.2019

IP: 195.191...151

Teraz, z uwagi na trwającą suszę, szlak żeglowny jest zamknięty. Możemy jednak pocieszyć się widokami podczas wirtualnego rejsu. Panie redaktorze leje pan wodę?
Ja nic nie wiem o zamkniętym szlaku wodnym , i pływałem dziś po Narwi w bali . Czy to jest wykroczenie ? Dodam że balia odziedziczona po teściowej. crying

Dla zasady... @ 08:56, 29.07.2019

IP: 5.173...90

wirtualny
1. «stworzony w ludzkim umyśle, ale prawdopodobnie istniejący w rzeczywistości lub mogący zaistnieć»
2. «wykreowany na ekranie komputera, telewizora, ale tak realistyczny, że wydaje się rzeczywisty»
PWN słownik języka polskiego

Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter