poniedziałek, 28 września 2020 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Przedszkolaki z Czerwina wzięły udział w wakacyjnych spotkaniach w bibliotece (zdjęcia)

Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwinie zorganizowała w lipcu cykl wakacyjnych zajęć dla dzieci uczęszczających do Przedszkola Samorządowego w Czerwinie. Spotkania nie mogły obyć się bez wspólnego czytania książek i tworzenia interesujących prac plastycznych. 

Czas spędzony w bibliotece nigdy nie jest czasem straconym. Udowodniły to dzieci z Przedszkola Samorządowego w Czerwinie, które wzięły udział w wakacyjnych spotkaniach w bibliotece. Przedszkolaki wspólnie z bibliotekarzami oddawały się pasjonującej lekturze oraz wykonywały ciekawe prace plastyczne. Wydarzenie było dla maluchów doskonałą okazją do rozwijania wyobraźni i udoskonalania swoich umiejętności plastycznych.

Reklama - Na początku każdych zajęć bibliotekarz czytał dzieciom książeczkę z opowiadaniem, które nawiązywało do późniejszych zajęć plastycznych, w których brali udział. Pierwszego dnia dzieci ozdabiały solą kredową piękne motyle oraz bawiły się w malarzy i na czarnym papierze namalowały piękne kwiaty. Na kolejnych zajęciach tworzyliśmy przepiękne wazoniki z plasteliny, cekinów i brokatu. Na ostatnich zajęciach wakacyjnych dzieci tworzyły piękne i kolorowe latawce - czytamy w relacji organizatorów.

Na zakończenie wakacyjnych zajęć każde dziecko otrzymało drobny upominek oraz dyplom.

Więcej zdjęć z wydarzenia można obejrzeć na www.biblioteka.czerwin.pl.

Fot. Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwinie.

 

Wyświetleń: 674 komentarze: 0
28.07.2019, 07:58r. Drukuj
Powrót