poniedziałek, 28 września 2020 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Domy w cenie mieszkania. Jak to możliwe?

W ostatnich tygodniach na rynku nieruchomości w naszym regionie pojawiła się nowa oferta mieszkaniowa. Jest to doskonała alternatywa dla ludzi, którzy pragną mieć swój własny kąt lub zamienić mieszkanie na dom. Teraz jest to możliwe! Kurp Grupa oferuje domy w cenach mieszkań.

Kurp Grupa to spółka dwóch ostrołęckich przedsiębiorców, którzy mają cel wywołać rewolucję na lokalnym rynku nieruchomości.

- Celujemy bardzo wysoko, ponieważ wiemy jak wymagającym klientem jest nasz region, a nasze doświadczenie budowlane, jakość wykonania oraz użytych materiałów pozwalają nam sprostać najwyższym wymaganiom. Jesteśmy z Ostrołęki, dlatego zdecydowaliśmy, że wszystkie materiały kupujemy od lokalnych producentów oraz pobliskich hurtowni, ponieważ wiemy, że dzięki temu rozwijamy nasz region. Kupując nasze projekty klienci przyczyniają się do naszej misji rozwoju regionu - mówią zgodnie przedsiębiorcy.

Celem grupy jest rozbudowanie infrastruktury regionu poprzez budowanie domów w pełni funkcjonalnych i atrakcyjnych cenowo. Właścicielom firmy zależy na tym, by zaprojektować taki budynek, w którym koszty utrzymania będą porównywalne do tych, które generuje mieszkanie w bloku. Tak powstała idea domu o nazwie "Kurpianka" oraz osiedla, które właśnie powstaje w bardzo popularnym Dzbeninie w sąsiedztwie lasu i bogatej przyrody.

Własna, ogrodzona działka i ogródek zapewniają ciszę i relaks na łonie natury. Dodatkowym atutem jest dojazd do centrum Ostrołęki , który zajmuje zaledwie trzy minuty, a po drodze nie ma żadnych korków.

Projekty proponowane przez Kurp Grupę, są aktualnie najbardziej pożądanymi domami na rynku, co wiąże się z dużym zainteresowaniem potencjalnych klientów.

- W pierwszym tygodniu sprzedaży sprzedaliśmy ponad 30 proc. osiedla. Bardzo cieszy nas fakt, że wynik pracy przy projekcie został tak dobrze przyjęty na lokalnym rynku - informują przedsiębiorcy.

Do końca lipca trwa przedsprzedaż, dlatego warto skorzystać z niebywale atrakcyjnej ceny.

Wizualizacje i rzuty domów dostępne są na stronie http://kurpgrupa.pl/kurpianka/.

 

Zapraszamy,

Kurp Grupa

Tel. 732-862-862

http://kurpgrupa.pl/kurpianka/

Facebook: @osiedlekurpianka

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 12126 komentarze: 0
28.07.2019, 08:17r. Drukuj
Powrót