sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Nauczyciele nie chcą nowej dyrektor w SP w Olszewie-Borkach (zdjęcia)

Kontrowersji dotyczących zmian personalnych w kierownictwie szkół na terenie gminy Olszewo-Borki ciąg dalszy. Od nowego roku Szkołą Podstawową w Olszewie-Borkach będzie zarządzać prawdopodobnie Marzena Borkowska. Przeciwko są nauczyciele i część rodziców, którzy od rana stali dziś przed gabinetem wójt.

Już wkrótce poznamy decyzję wójt Anety Larent dotyczącą powołania dyrektora Szkoły Podstawowej w Olszewie-Borkach. Komisja konkursowa, która obradowała w czwartek 18 lipca, z całą pewnością nie ułatwiła jej tego zadania. Wyniki głosowania przemawiają za obecną dyrektor Jolantą Rostkowską, która uzyskała 6 głosów, natomiast ubiegająca się o ten urząd Marzena Borkowska zdobyła poparcie 5 członków komisji konkursowej (1 osoba wstrzymała się od głosu). Żadna z kandydatek nie uzyskała bezwzględnej większości, stąd decyzja należy do organu prowadzącego, czyli wójta gminy. 

Reklama Jakie doświadczenie posiadają obie kandydatki?

Warto jednak, przed podjęciem decyzji w Olszewie-Borkach pochylić się nad obiema kandydatkami i sprawdzić, jakie doświadczenie zawodowe przemawia za każdą z nich.

Pani Jolanta Rostkowska pracuje w Szkole Podstawowej w Olszewie-Borkach ponad 25 lat, w tym ponad 17 na stanowisku dyrektora. Znalazła uznanie organu prowadzącego w tak długim okresie czasu, stabilnie i umiejętnie zarządzając placówką oświatową. Posiada również poparcie rady pedagogicznej i rady rodziców dla swej kandydatury na kolejną 5-letnią kadencję oraz przychylność jednego związku zawodowego.

Pani Marzena Borkowska to dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 w Ostrołęce. Wcześniej pracowała m.in. w Szkole Podstawowej nr 6 w Ostrołęce oraz w wielu innych placówkach oświatowych - niestety nigdzie na dłużej tak, by można ją było określić stabilnym pracownikiem. 

Kariera Marzeny Borkowskiej nabrała tempa, gdy jej mąż Sławomir zajmujący się filmowaniem i fotografią nawiązał bliższe relacje z Ewą Żebrowską-Rosak, żoną ówczesnego dyrektora Wydziału Oświaty w Urzędzie Miasta Ostrołęki. Mąż Borkowskiej dla samorządowców związanych z PiS nagrywał materiały promocyjne, zwłaszcza na festynie os. Stacja. W ostatniej kampanii wyborczej przed wyborami samorządowymi był autorem nagrania wideo Janusza Kotowskiego, wzorowanego na reklamie Jarosława Kaczyńskiego.

Współpraca z politykami PiS zbiegła się w czasie z nowymi wyzwaniami dla jego żony. Marzena Borkowska w 2016 roku została dyrektorką Gimnazjum nr 2 w Ostrołęce, a rok później przeniesionego do nowej siedziby Zespołu Szkół Zawodowych nr 3. Teraz Borkowska podąża dalej za pisowską władzą i stara się o fotel dyrektor Szkoły Podstawowej w Olszewie-Borkach. Dla swej kandydatury posiada poparcie kuratoryjnej linii partyjnej, władz gminnych oraz przychylność jednego związku zawodowego. 

Reklama - Znając powyższe informacje, kogo państwo wybraliby na dyrektora placówki oświatowej? W czyje ręce powierzylibyście kształcenie swoich dzieci? Kto dobrze będzie zarządzał placówką i nie zawiedzie waszego zaufania? Wiem, że konieczność podejmowania trudnych wyborów nie każdemu odpowiada. Podpowiem więc, że warto jest wybrać osobę doświadczoną, sprawdzoną, kompetentną, stabilną, posiadającą poparcie wielu środowisk w tym w miejscu pracy, szanowaną przez uczniów i im dobrze znaną - napisał do naszej redakcji czytelnik Tadeusz. - Czy takie intencje przyświecają wójt Anecie Larent? Dotychczasowe działania w wymianie kadry kierowniczej w szkołach gminnych pozwalają wysnuć przypuszczenie graniczące z pewnością, że niestety nie. Prawdopodobnie również szkoła w Olszewie-Borkach nie ugnie się przed pomysłem zmiany dyrektora. Takowych zmian doczekały się szkoły w Nowej Wsi, Antoniach i Przystani, a Grabówek czeka na powtórzenie konkursu - dodaje.

Zmiany zgodne z prawem

Jak poinformował nas czytelnik, za pozostawieniem obecnej dyrektor SP w Olszewie-Borkach opowiedziało się ponad trzydziestu nauczycieli. Zmiany szefa placówki nie chcą też rodzice i rada pedagogiczna.

- Korespondencja wysłana do Rady Pedagogicznej Szkoły Podstawowej w Olszewie-Borkach o wyrażenie opinii w sprawie powierzenia stanowiska dyrektora Marzenie Borkowskiej pozbawia nas jakichkolwiek złudzeń. Czy jakieś znaczenie będzie miał fakt, że w głosowaniu 100 proc. rady pedagogicznej (ponad 30 nauczycieli) wypowiedziało się negatywnie dla takiej propozycji? Za chwilę pani wójt oświeci nas swoją decyzją i zapewne będzie mówiła o działaniach zgodnych z prawem. Pytanie tylko gdzie jest dobro dzieci, rodziców, pracowników szkoły i "szacunek do ludzi" - jedno z haseł wyborczych - napisał czytelnik.

Reklama Kolejna prośba do wójt gminy

Mieszkańcy gminy Olszewo-Borki nie tylko wysyłają do naszej redakcji skargi w sprawie zmian dyrektorów szkół. Przychodzą również w tej sprawie do wójt Anety Larent.

Jedno ze spotkań odbyło się w poniedziałek 29 lipca. Grupa rodziców dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej w Olszewie-Borkach od samego rana czekała w urzędzie gminy na spotkanie z wójt, chcąc poprosić ją o pozostawienie dotychczasowej dyrektor owej placówki. Aneta Larent nie znalazła jednak czasu od razu, więc część rozgoryczonych rodziców, nie czekając na zaproszenie, postanowiła sama wejść do gabinetu. Niestety, została wyproszona z sekretariatu. Kilka minut później wójt postanowiła wyjść na spotkanie z rodzicami.

- Chcemy, żeby pani dyrektor pozostała na swoim stanowisku. Wiemy, że pani wójt ma decydujący głos i bardzo liczymy na pani poparcie. Nie mamy żadnych zastrzeżeń do naszej pani dyrektor - mówili rodzice. - Nasza współpraca z panią dyrektor przez tyle lat układała się bardzo dobrze. Pani wójt, bardzo prosimy, żeby oddała pani swój głos na panią dyrektor, żeby pani Rostkowska pozostała na swoim stanowisku - apelowali.

Reklama - Cieszę się bardzo, że mamy takich nauczycieli, na których uczniowie mogą się wzorować - powiedziała wójt Aneta Larent. - Procedura wygląda tak, że moim obowiązkiem jest wystąpić do rady pedagogicznej o opinię. Jest siedem dni na wydanie opinii co do osoby, którą ja wskazałam. Czekam na tę opinię. Zobaczymy, jakie stanowisko zajmie rada pedagogiczna. Później ja tę opinię przekazuję do kuratorium, które też musi zająć swoje stanowisko. Po zebraniu wszystkich opinii, wójt podejmie w ostateczności decyzję - dodała.

Czy wójt gminy Olszewo-Borki wysłucha prośby o pozostawienia dotychczasowej dyrektor Szkoły Podstawowej w Olszewie-Borkach?

Więcej na ten temat:

- Wójt Aneta Larent tłumaczy: konkursy na dyrektorów zgodne z procedurami

- Olszewo-Borki: zmiany dyrektorów wbrew społeczeństwu. Jest petycja!

Zobacz zdjęcia:
Spotkanie protestujących rodziców z wójt Anetą Larent

Więcej zdjęć: Spotkanie protestujących rodziców z wójt Anetą Larent

Wyświetleń: 19587 komentarze: 152
29.07.2019, 11:24r. Drukuj
Powrót


Kabrio @ 11:35, 29.07.2019

IP: 2a00:f41...ca44

Z nagrania jasno wynika, że pani wójt da szansę nowej dyrektor. Nie co do tego żadnych wątpliwości.

janek @ 11:43, 29.07.2019

IP: 178.42...155

ta...pali sie grunt pod nogami.......samowolka się skończy

Kkk @ 11:45, 29.07.2019

IP: 5.173...162

Wstyd po prostu wstyd.

Hej @ 11:46, 29.07.2019

IP: 5.173...37

No pewnie to nauczyciele podejmują decyzję czy dyrektor to kpina ,dyrektor wybrał i tak powinno być .

Oko @ 11:47, 29.07.2019

IP: 2a00:f41...be01

Słabe zgranie wśród rodziców na Borkach.
Taka garstka rodzicow nic nie zmini.

Pjoter @ 11:47, 29.07.2019

IP: 2a00:f41...19b7

Partia nakazuje "biedna" pani Wójt musi robić. Przykro mi bo Pani Rostkowska jest i była super nauczycielką.

Uczennica @ 11:47, 29.07.2019

IP: 83.29...75

Pani dyrektor uczyła mnie przez kilka lat. Nie znam bardziej kompetentnego dyrektora /nauczyciela niż ona. Zdjęcie jej z tej funkcji było by poprostu głupie nie tylko dlatego, że zaczną się liczne protesty (rodzice w 100% staną w jej obronie przez ścisłą i owocną współpracę) ale też przez to że po raz kojeny Pani Wójt pokaże jak bardzo mało decyzji ona podejmuje, a jak dużo władza PiS, przez co straci elektorat u większości nauczycieli i rodziców uczniów. Zastanawia mnie fakt, czy Pani Wójt nie jest głupio odwoływać czasem swoich nauczycieli, którzy dołożyli swój procent aby mogła się znaleźć na swoim stanowisku?

Jan @ 11:49, 29.07.2019

IP: 188.147...17

Rodzice rządzą

MW @ 11:51, 29.07.2019

IP: 78.133...10

Pani Jola Rostkowska uczyła mnie matematyki w SP w Olszewie-Borkach przez trzy lata (jakieś 15 lat temu). Przez dwa ostatnie lata była też dyrektorką szkoły. Bardzo dobrze wspominam zajęcia z nią. Miała świetny kontakt z uczniami. Była wymagająca, ale sprawiedliwa, a do tego naprawdę potrafiła zainteresować matematyką. Jako dyrektorka szkoły też się świetnie sprawdzała.

Aniaaaasss @ 11:52, 29.07.2019

IP: 5.174...158

Do Kabrio, też tak myślę ...

mieszkaniec @ 11:52, 29.07.2019

IP: 83.13...46

Bardzo dobra decyzja pani Wójt zmiana dyrektorów jest bardzo potrzebna w naszej Gminie.

Jasko @ 11:53, 29.07.2019

IP: 2a00:f41...19b7

Wyjdzmy na drogi nie pozwólmy aby ktoś kto może nawet nigdy nie był ani nie wie co się dzieje w gminie nakazywał kto ma obejmować kluczowe stanowiska w szkołach ,Goku. Już nie mogę się doczekać kiedy w gminie zostanie otwarta nowa spółka dopiero się zacznie dyrektorzy, wice dyrektorzy sekretarki itp. Wszytko ludzie partiii

no @ 11:55, 29.07.2019

IP: 185.166...89

Nauczyciele sami nie wiedzą czego chcą. Tylko kasa i kasa.

Fakty @ 11:56, 29.07.2019

IP: 2a00:f41...5927

Tekst jest oczywiście po części prawdziwy. Głosowania były dwa i w pierwszym to pani Marzena Borkowska miała 6 głosów, a jej konkurentka 5, jeden wstrzymujący. Tak więc remis i zgodnie z prawem dyrektora wskazuje wójt w uzgodnieniu z kuratorium. Cieszę się, że pani wójt ma swoje zdanie w tej sprawie i niech nie ulega grupce, która trzyma się kurczowo swoich stołków.

123. @ 12:05, 29.07.2019

IP: 2a00:f41...cce3

Pani Wójt proszę dać się wykazać nowym Dyrektorom. Starzy miemi na to czas. A ten jazgot w gminie to był zbędny. Pozdrawiam

Truth @ 12:15, 29.07.2019

IP: 2a01:110f...b102

NKWDziarskie pomioty ulokowane w partyjkach nieprzerwalnie zarzadzajace Polska od czasu ustanowienia pluralizmu partyjnego w 1989 roku przez gen Jaruzelskiego i jego bande komuchow.Obecne elity to nic innego jak sztafeciarze tych ktorzy rozpoczeli bieg o wladze po 1945 roku w mundurach NKWD i z pistoletem przy glowie Polakow a wladza ta zostala potwierdzona po 1989 roku.
30 lat jak pasozyty staraja sie rozwiazania problemow ekonomicznych Polakow a my w to wierzymy nie kumajac ,ze ow problem ma byc wieczny i nieprzerawlny w celu udoju i odsysu Polakow z ich wypracowanych aktywow.Masz sie bac Polaku ale jednoczesnie z nadzieja i optymizmem oczekiwac zmian.Wladza sie stara aby Wam Polakom zylo sie lepiej…a im duzo lepiej.
Czy potrzebujemy jeszcze więcej wiedzieć, że po i pis to jedna i ta sama banda, rozdzielona na dwie frakcje, które udają, że skaczą sobie do oczu, by odurniony Polak (w tym ja) wybierał tylko między nimi?
Ten plan realizowany jest od dawna.

Jonny @ 12:15, 29.07.2019

IP: 5.173...74

Zamiast wybierać nowych derektorów to niech coś zacznie robić w miejscowościach naszej gminy bo tylko obiecywała przed wyborami i na tym się skączyło po co się pchała na stołek jak nic nie robi tylko obiecuję

xxx @ 12:19, 29.07.2019

IP: 5.172...53

A czy to prawda że Pani Marzena tylko uczelnię w Pułtusku skończyła to słabo by było jak na nauczyciela

katolik @ 12:22, 29.07.2019

IP: 78.152...129

O ile znam PISowców to z nikim nie prowadzą dialogów lecz monologi. Mają więc to co sami wybrali. Pycha i Szyderstwo z suwerena.

*** @ 12:26, 29.07.2019

IP: 185.166...44

Pani wójt przyjmuje interesantów na korytarzu. Żenada i brak kultury.

bez komentarza @ 12:26, 29.07.2019

IP: 83.28...120

Jedna słuszna partia rządzi pod hasłem "nam się należy"

Mirek @ 12:32, 29.07.2019

IP: 82.145...152

Pragnę zwrócić uwagę że pani wójt również zmniejsza ilość zajęć dodatkowych jak sks i wf , do najnizszego możliwego poziomu. A były tu klasy usportowione.

Booboo @ 12:34, 29.07.2019

IP: 5.173...129

Jaka większośc to tylko garstaka dawnej kliki . Brawo Pani Wójt !

🐕 @ 12:41, 29.07.2019

IP: 37.47...40

Ale kasy od samorządu gminy to już chcą.😂😂😂 Samorząd ma płacić i nie przeszkadzać sami się zorganizują sami się wybiorą... To może jeszcze sami sobie miejsca pracy przygotujcie w prywatnej swojej szkole.

do xxx @ 12:41, 29.07.2019

IP: 5.172...118

Uważasz, że uczelnia w Pułtusku źle przygotowywała/uje nauczycieli? Lepiej czyniło to ostrołęckie Kolegium Nauczycielskie, gdzie zajęcia prowadzili nauczyciele miejscowych placówek, w tym podstawówek i przedszkoli.?

Rozczarowany @ 12:43, 29.07.2019

IP: 5.173...129

Drogie panie dyrektorki z Borek zachowjcie coć odrobinę honoru ! Miejcie odwagę i zrozumcie że wasz czas się skończył miernoty!

Do Booboo @ 12:47, 29.07.2019

IP: 2a00:f41...be01

To są rodzice dzieci ,a nie żadna dawna klika.Akurat w tej decyzji nie popierają Pani Wójt.
Jest jeden radny.
Nie znasz ludzi wiec sie nie udzielaj.

Klara @ 12:48, 29.07.2019

IP: 109.243...255

"Uczelnia" w Pułtusku laughing laughing laughing

Krótko w temacie @ 12:51, 29.07.2019

IP: 2a00:f41...a5cf

Pani Wójt, proszę nie ulegać grupce która krzyczy. Dostała Pani mandat do wprowadzenia w gminie zmian i niech je Pani spokojnie realizuje. Rodzice oczekują dobrego wykształcenia dzieci, rzetelnych nauczycieli i poprawy warunków nauki. Szkoła po latach minionych rządów jest w opłakanym stanie. Myślę, że nowa dyrektor spojrzy na wiele spraw świeżym okiem. Kółka wzajemnej adoracji i pozornego uwielbienia dla tego co było czas skończyć.

ona @ 12:52, 29.07.2019

IP: 77.112...230

głosowało Olszewo-borki na pis no teraz mają !!!!!!!!

Do Klara @ 12:54, 29.07.2019

IP: 5.172...118

Przeczytaj dokładnie. To jest odpowiedź na komentarz "xxx". A potem dopiero komentuj i szczerz zęby.

K @ 13:03, 29.07.2019

IP: 185.166...239

Zgadzam sie nie ulegac grupce rodzicow. Za chwilę przyjdą wykłucać się o coś innego. Żenada.

Xxx @ 13:07, 29.07.2019

IP: 5.172...53

Nauczyciele powinni być po uniwersytetach politechnikach a nie po koledzach nauczycielskich czy znacznych pułtuskach

filip @ 13:34, 29.07.2019

IP: 31.41...214

a co mają nauczyciele do tego kto jest dyrektorem przepracowałem 40lat i nikt nigdy nas nie pytał kto ma być kierownikiem dyrektorem to jakieś nieporozumienie

Do xxx @ 13:39, 29.07.2019

IP: 2a01:110f...c199

Wśród nauczycieli są również i po uniwesyterach i po politechnikach, ale robi się ich coraz mniej. Za taką wypłatę chcesz z takim wykształceniem?

Marcin @ 13:43, 29.07.2019

IP: 95.49...42

ludzie, sami sobie zgotowalismy ten los chyba

filip @ 13:52, 29.07.2019

IP: 31.41...214

a rodzice jak chcą swojego dyrektora to niech założą sobie szkołę prywatno sami opłacają

brak standardów!!!!!!!!!!!! @ 13:52, 29.07.2019

IP: 2a01:110f...db1

Czy Pani wójt też skończyła uczelnie w Pułtusku? czy w Łomży??

Taką rozmowę prowadzić na korytarzu????

W UG nie ma sali konferencyjnej??

Tragedia brak podstaw wychowania kultury!!!!!!!!!!!!!!

Tacy ludzie rządzą giną??? Porażka.
Niech Pani zatrudni nie partyjnego aparatczyka tylko kogoś kto bedzie wiedział jak sie zachować i maiła wiedzę merytoryczną

Nauczycielka @ 13:54, 29.07.2019

IP: 94.254...128

Zmiany zmianami , ale obecna dyrektorka była najlepsza !!!!

dodam @ 13:57, 29.07.2019

IP: 2a01:110f...db1

dodam jeszcze że uwaga dotycząca, że ja przyjmuje w czwartki jak najbardziej nie na miejscu.
Władza do główki uderza?? Myślę że raczej odsłania braki w kulturze i wychowani. Braki w wyczuciu taktu.

Czytelnik @ 14:00, 29.07.2019

IP: 37.30...73

Miło że Pani Wójt raczyła wyjść do obywateli na korytarz po X czasie. Czy stół konferencyjny nie byłby bardziej odpowiednim miejscem do ważnych rozmów?
Zbędne wywyzszanie. Procedury też trzeba bylo poznać przed spotkaniem.

Jk @ 14:19, 29.07.2019

IP: 2a01:110f...1ed2

Pani Borkowska od 2016 roku pełni funkcję dyrektora? Czy to znaczy, że nadal jest dyrektorem innej placówki? Rad bym wiedzieć - dlaczego zostawia tamtą szkołę? Co się stało? Nie dogadywała się? Fotel za twardy i uwiera? A może się znudziła? Nieładnie zostawiać okręt, który się prowadzi, Nieładnie.

stalker malina @ 14:30, 29.07.2019

IP: 37.47...121

a kto tych darmozjadów utrzymuje??? ludzie wyjeżdżają bo 90% na podatki by utrzymywać rozdmuchane Adeptus Administratum.
Wy zróbcie protest za zniszczenie trzody chlewnej w Polsce i teraz wpier...cie azotany pożal się boSZe polaczkowa intelYgencja...

123 @ 14:36, 29.07.2019

IP: 2a00:f41...cce3

Drodz mieszkańcy (Buntownicy) . Proszę zapamiętać że to Wójt jest osobą zarządzającą a nie mała grupka mieszkańców .Wójt w pewnych sprawach nie może być uległy . np . ( Dasz komuś palec a on porwie całą rękę) . Kadencja Dyrektora zakończyła się i koniec tematu !!!!!! !!!!!! !!!!!!. Pozdrawiam .

O-B @ 14:43, 29.07.2019

IP: 83.28...161

Niewidzialna pani wójt. Partia rządzi. Mam nadzieję, że do wyborów wytrzymamy i pięknie wójta pozegnamy. O braku kultury p. Wójt szeroko się już mówi. Mam nadzieję że wygra kompetencja i zaangażowanie a nie układy partyjne. Chociaż....w dzisiejszej Polsce?

Miki @ 14:46, 29.07.2019

IP: 5.173...129

Za przeproszeniem będa pisać donosy . Rude liski ...

Hmm @ 14:50, 29.07.2019

IP: 194.50...105

pis się bawi kosztem Waszych dzieci ... Pani Rostkowska to świetny nauczyciel i bardzo dobry dyrektor. Uczyła mnie jakieś 14 lat temu miała bardzo dobre podejście do dzieci... I to ona dalej powinna być na stanowisku dyrektora... Wójt jakiś niewydarzony Wam się trafił laughing laughing laughing Pisałem za raz po wyborach że jeszcze za Krzyśkiem zatęsknicie i macie laughing laughing laughing

Level 42 @ 14:54, 29.07.2019

IP: 2a00:f41...2fd6

O-B, nie ma jak to powtarzać dyrdymały jak to partia rządzi kiedy brakuje argumentów. Dyrektorce skończyła się kadencja, nie wygrała konkursu i w takich sytuacjach prawo przewiduje, że ruch należy do wójta. Tak trudno się z tym pogodzić? Minęły czasy, że każdemu się coś należy przez zasiedzenie albo zakrzyczenie.

Edgar @ 14:58, 29.07.2019

IP: 37.47...207

Pani wójt po obejrzeniu filmu moja opinia to anarchia jak garstka ludzi będzie rządzić i decydować kto będzie wygrywał konkursy to jutro przyjdź do pani i poproszą o drobny podpisuj pod pani rezygnacja bo przecież wójt Szewczyk tyle lat rządził i był fajnym . Argument ze ktoś jest dyrektorem 15,20,30 lat i dlatego musi nim być do emerytury to farsa .niekonsekwencja tych ludzi jest taka ze nawet nie dają szans nowej kandydatce bo nie bo jest nowa pani wójt tez jest nowa i zmienia gminę na lepsze .czekamy tez na wyniki kontroli i audytów które miały być w gminie pozdrawiam i zycze zdrowia i odporności na naciski .

gość @ 15:07, 29.07.2019

IP: 178.213...151

Drodzy rodzice,widać waszą determinację,na pewno chcieliście dobrze, ale nagranie z rozmowy może nie zadziałać na Waszą korzyść ani na korzyść pani dyrektor, której bronicie. Żartować też trzeba umieć. Oby to nie była "niedźwiedzia przysługa".

12345 @ 15:11, 29.07.2019

IP: 178.235...140

mo czwartek to był 18 lipca

O-B @ 15:14, 29.07.2019

IP: 83.28...161

Do Egdar i Level42 A co zmieniła ta pani na lepsze, bo nie dostrzegam? A partia rzeczywiście rządzi. Widać to po spadach PiS na Borkach. Jeden związek nie poparł. Wiadomo jaki -prorządowy. P. Marzena też po linii partyjnej, bo nie dzięki kompetencjom. Niestety. Szkoda dzieci.

Hmm Do Level 42 @ 15:25, 29.07.2019

IP: 194.50...105

Uważasz że dyrektor którego ktoś zatrudnia po znajomości ma większe kwalifikacje ???
Ktoś kogo przerzuca się z szkoły na szkołę jak widać ma dużo pojęcia laughing laughing laughing

Piotr z borek @ 15:41, 29.07.2019

IP: 188.147...136

Jest to pierwsza i ostatnia kadencja na wójta. A ja osobiscie z góry panią przekreśliłem ale jednak to się będzie cały czas potwierdzać..

XX @ 15:45, 29.07.2019

IP: 178.42...232

Jaki obciach, spotkanie przy schodach, chojnikowa kultura,
dobrze, że nie przy płocie.
Tośmy się doczekali władzy !!!😂😂
Prymityw I nic dodać.
Macie teraz ,,szacunek do ludzi,,

XX @ 15:45, 29.07.2019

IP: 178.42...232

Jaki obciach, spotkanie przy schodach, chojnikowa kultura,
dobrze, że nie przy płocie.
Tośmy się doczekali władzy !!!😂😂
Prymityw I nic dodać.
Macie teraz ,,szacunek do ludzi,,

Bolek @ 15:48, 29.07.2019

IP: 5.173...196

Pani Wójt czeka na opinię partii. Sama decyzji nie podejmie. Z sekretarzem trzeba rozmawiać bo bardziej decyzyjny.

Do rodziców @ 16:25, 29.07.2019

IP: 178.235...210

Co dla Was jest dziwne, ze są zmiany,??? Co Wy chcecie rządzić, opanujcie się, w domu, a nie w szkole, nikt Was nie słucha.Niw wasza to rola, sa odpowiedmi ludzie od tego,skończcie już?????/

123...... @ 16:29, 29.07.2019

IP: 2a00:f41...cce3

A ja widzę że Pani Wójt została zatakowa na słowa na korytarzu. PROSZĘ PAŃSTWA najpierw umawiamy się na spotkanie . Wtedy Wójt zaprasza do gabinetu jeśli jest więcej osób to wtedy zaprasz na salę obrad .Taka jest kolej wykonana czynności .Bardzo proszę nie posługiwać się powiązaniami partyjnymi . Jak narazie nie chcę przytoczyć zachowań Po,SLD,PSL,KO czy Wiosny. Serdecznie Pozdrawiam (BUNTOWNIKÓW) PROSZĘ o ROZSĄDEK.

Edyta @ 16:31, 29.07.2019

IP: 185.149...148

Zaskakujące, że na zdjęciach widać dwóch radnych, którzy nie są rodzicami, a których żony pracują w tej szkole - jaki mają w tym interes?
Szelkowski nie jest rodzicem - jego żona jest w tej szkole pedagogiem szkolnym
Grzymała też nie jest rodzicem - jego żona jest nauczycielem bibliotekarzem

Beata @ 16:38, 29.07.2019

IP: 178.42...53

Gdybym była na miejscu nowo wybranych dyrektorów to czym prędzej zrzekłabym się stanowiska. Jak oni mają zamiar zarządzać szkołami przy takim proteście n-li i rodziców. Atmosferę w pracy na wejście będą mieli bardzo miło. I p Borkowska i p. Lenkiewicz są już dyrektorkami i tam powinny pozostać. Ludzie PIS u to ludzie wierzący więc podejrzewam, że te panie są wierzące i wiedzą dlaczego wygrały konkurs. Pan Kruk też wie dlaczego. Ma żonę bardziej wierząc niż on sam. Startował w różnych szkołach, później się wycofywał bo bał się przegranej i swojej przeszłości nawiasem mówiąc nie jest różowa. Rodzice z Przystani już dużo wiedzą a jeszcze dalej szukają . Mieszkańcy Baranowa , n-le a nawet byli uczniowie maja obszerną wiedzę na temat tego pana. Co do piszących komentarze , że wygrał lepszy to wiarygodna bzdura. Czy lepszy to można będzie powiedzieć za 5 lat. Wygrał ten kto miał wygrać i tyle w tej sprawie. Dziwne, że przez tyle lat nie było kontrkandydatów choć wójtowie się zmieniali i konkursy były. Z tego co mi wiadomo, żadna z byłych dyrektorek nie należała do PO ani do PIS u. Do związków zawodowych ZNP czy Solidarność też nie wszystkie należały .

do Edyta @ 16:39, 29.07.2019

IP: 178.235...210

I wszystko jasne, wiadomo o co chodzi???

TIc @ 16:55, 29.07.2019

IP: 5.173...194

a kto będzie dyrektorem zsz3?

Anita @ 17:06, 29.07.2019

IP: 185.149...148

Przecież przedstawiciele Rady Pedagogicznej byli na konkursie i mieli swoje głosy i przedstawiciele Rady Rodziców też, więc nie wiem w czym problem... Poza tym widocznie obecna Pani Dyrektor nie zaprezentowała się lepiej na konkursie. Widocznie przyszedł czas na zmiany...

czyzby @ 17:11, 29.07.2019

IP: 176.109...244

czyzby MO nie mialo juz tematow z terenu Ostroleki, ze tak mocno angazuje sie w sprawy gminy Olszewo -B.mysle,ze to nawet nie wypada tak szczegolowo relacjonowac sprawy sasiadow w czasie gdy u nas dzieje sie tyle rzeczy, ktore bulwersuja mieszkancow miasta

Mieszkanka @ 17:13, 29.07.2019

IP: 2a00:f41...b7c1

Miało być jak w filmie z szacunkiem do ludzi, zero zakłamania i układów. Niestety Olszewo Borki to nie Wilkowyje, w następnych wyborach Pani nie wygra.

Do nauczycieli @ 17:13, 29.07.2019

IP: 5.173...9

Chcieliście zmian to je macie. Tak bardzo chcielscie by pan Szewczyk przegrał że wszystko się skończy to się skończyło wam. Pani wójt do dzieła plawili się w godzinach do góry skakali z radości po przegranej poprzednika. Nowa niech jest dyrektor dać szansę te wszystkie w gminie O-B takie pewne były nie były przez zasiedlenie.

do edyta @ 17:16, 29.07.2019

IP: 5.184...83

Droga Pani ma Pani złe informacje ponieważ żona Pana Szelkowskiego nie pracuje w szkole bo już nie żyje tyle lat a po drugie pan Andrzej Grzymala jest rodzicem zanim Pani napiszę stek głupot to sprawdzi Pani informacje.

Do Edyty @ 17:26, 29.07.2019

IP: 157.25...130

Wypadało by chociaż napisać przepraszam,do osób które sie oczerniło?!
Zmień kobieto informatora i nie siej fermentu.

Tom @ 17:28, 29.07.2019

IP: 5.173...101

Na korepetycje do Ostrołęki! I ani kroku w tył.

Anita @ 17:30, 29.07.2019

IP: 185.149...148

Do: Fakty
Dokładnie. Zgadzam się w 100%. Ktoś nowy przyjdzie i może zmieni coś, a nie będzie ciągle to samo... Po prostu trzeba zaakceptować fakt, iż ktoś lepiej wypadł na konkursie.

ostrołęczanin @ 17:34, 29.07.2019

IP: 176.109...18

Uwaga do pani wójt, przeżyłem już sporo lat i radziłbym słuchać ogółu mieszkańców to im pani służy.Jeśli będzie pani słuchać dziurawych doradców może Pani nie doczekać końca kadencji.Przepraszam ,że się wtrącam jako ostrołęczanin.
smile

Marta @ 17:37, 29.07.2019

IP: 5.173...239

Na temat Pani Borkowskiej najlepiej zasięgnąć opini w gimnazjum gdzie ta Pani była "dyrektorem" oraz w zespole szkol nr 3.Dobrych dyrektorów szkoły się nie pozbywają a oni sami nie zmieniają szkół jak rekawiczek.

Do edyta @ 17:54, 29.07.2019

IP: 2a00:f41...8dc3

I po co klamiesz? Pan Grzymala nie dość, ze jest rodzicem dziecka z tej szkoły, to jest też w radzie rodziców.

123. @ 17:54, 29.07.2019

IP: 2a00:f41...cce3

Czytając większość komentarzy to jakbym słuchał szcz.......anie wś......kłch p.......ów. ...........) Pozdrawiam.

Synalista @ 18:09, 29.07.2019

IP: 2a00:f41...19b7

Krzysiu wróć! Zrób porządek

Ja @ 18:15, 29.07.2019

IP: 178.42...232

Ludzie róbmy referendum. Jak najszybciej po co czekać 4 lata. Żeby wszystko się zmarnowało co poprzednik porobił.

Do Anita @ 18:21, 29.07.2019

IP: 188.146...22

Dlaczego piszesz, że ktoś lepiej wypadł.
Ktoś się podobno ośmieszył, no ale ma poparcie.
Nie ważne co ma w głowie, byleby swój PISKOLEGA.

Do ja @ 18:30, 29.07.2019

IP: 37.47...68

Welon daj spokój z tym referendum lepiej słupek wkop

Ania z Podjębrania @ 18:33, 29.07.2019

IP: 77.253...55

Ciekawam wielce, co na to Jan Koń-Don Walski?

Pozdrawiam...

sz. do 123 @ 18:35, 29.07.2019

IP: 188.146...28

widać że gó..wno wiesz, ale najważniejsze żeby coś napisać. Się lecz.

ojoj @ 18:42, 29.07.2019

IP: 37.47...58

Pani Dyrektor ZSZ nr 3 ucieka ? Dlaczego? Czyżby nie czuła się pewnie na dotychczas zajmowanym stanowisku? A może nie ma już "swoich pracodawców" i czuje się niepewnie wśród wykwalifikowanej kadry. A Olszewo- Borki staje się ostoją dla "zbiegów?" Żałosna ta karuzela stanowisk.

Jk @ 18:51, 29.07.2019

IP: 2a01:110f...454a

Pani Borkowska nie wygrała konkursu. Był remis i to głosami ludzi spoza szkoły.

zibi @ 18:52, 29.07.2019

IP: 188.146...175

Nauczyciele w Olszewo-Borkach boją się porządnej pracy.Nowa Pani dyrektor niech ich pogoni do prawdziwej pracy. Brawo Pani Wójt.

X @ 19:11, 29.07.2019

IP: 5.173...125

Nie sądzę, by pani nowa dyrektor szła po to, by kogoś gonić do roboty. Idzie bo ma w tym własny interes, aczkolwiek powinna się chyba mocno zastanowić.

Gość @ 19:14, 29.07.2019

IP: 5.184...68

A od kiedy to przyjmuje się petentów na korytarzu. Wcześniej tego nie było. To za nasze podatki kupują długopisy, papier i całą resztę aby UG Olszewo - Borki funkcjonował.

otto @ 19:14, 29.07.2019

IP: 5.173...1

zawsze można zrobić referendum i panią wójt odwołać i wywalić pisowską hołotę

Gość @ 19:15, 29.07.2019

IP: 5.184...68

A od kiedy to przyjmuje się petentów na korytarzu. Wcześniej tego nie było. To za nasze podatki kupują długopisy, papier i całą resztę aby UG Olszewo - Borki funkcjonował.

Edward @ 19:44, 29.07.2019

IP: 157.25...130

Wójt jest z namaszczenia mieszkańców to od nich dostał jednak większość głosów więc powinien o tym pamiętać. Czuję się oszukany. Potraktowałem panią jak uczciwą katoliczkę. Pani jest dla mieszkańców proszę o tym pamiętać szacunek przede wszystkim szacunek do ludzi takie hasło pani głosiła. Bardzo nieelegancko wygląda ta wizyta na korytarzu urzędu. Poprzednik rozbudował urząd czy nadal nie ma miejsca dla mieszkańców kiedyś było nawet w ciasnym gabinecie Wójta. Ja nie wybierałem partii wybrałem człowieka.....coś poszło nie tak sad

haha @ 19:55, 29.07.2019

IP: 157.25...130

a ja się pytam dalej co robi koleżanka córki Kotowskiego na stanowsiku dyrektora GOK w Borkach?


.

Ale przykurzył @ 20:08, 29.07.2019

IP: 37.47...5

Ja też się pytam co robi ta koleżanka córki! Córka Kotowskiego ma chyba z 8 lat i jej koleżankę, na dyrektora dawać! Jak tak można, dzieci na dyrektorów?:)) To już dorosłych nie ma? A poważnie, nie ośmieszaj się trąbo.

Etek @ 20:14, 29.07.2019

IP: 188.146...22

A gdzie I kiedy był konkurs na dyrektora GOK w Olszewie Borkach ?
Tu się porobiło. Taaaaaaaka fachowa obsada.
A procedury ?

Wacuś @ 20:20, 29.07.2019

IP: 188.147...12

Jak bylo PO-PSL to stanowiska dyrektorskie obsadzalo tylko swoimi. A co PiS nie moze? laughing tongue

Kociak @ 20:41, 29.07.2019

IP: 2a01:110f...d39b

Nie koleżanka córki kotowskiego tylko czartorywskiego!! Zapytajcie ludzi na borkach jakie mają zdanie na temat (pani) dyrektor goku.... Chyba każdy ją na borkach zna z czasów przesiadywania na parku..

Xxx @ 20:43, 29.07.2019

IP: 37.47...58

To prawda te dyrektorki co pełniły służące rolę w PiS biegną na Borki a kompetencje pożal się Boże i Borkowska i lenkiewicz karierowiczki

XYZ @ 20:51, 29.07.2019

IP: 5.173...34

Na kogo to ja głosowałem 😑 masakra Stary wójt i Nowa wójtowa te same dno...

Obsada taboretów po rodzinie/znajomości, jak za dobrych starych czasów.

XYZ @ 20:51, 29.07.2019

IP: 5.173...34

Na kogo to ja głosowałem 😑 masakra Stary wójt i Nowa wójtowa te same dno...

Obsada taboretów po rodzinie/znajomości, jak za dobrych starych czasów.

Mimi @ 20:56, 29.07.2019

IP: 178.235...180

Koleżanka Rosaka.... Czyli już wszytsko wiadomo jak było z tym konkursem. Brawo pani Wójt. Partia i kolesiostwo ponad zdrowy rozsądek.

Wyborca @ 20:59, 29.07.2019

IP: 178.42...47

Dyrektor ma zarządzać szkołą od tego jest a rodzice niech zajmą sie wychowaniem swoich pociech ,dyrektor nie jest przyspawany do stołka po to są konkursy.

fan JOlci @ 21:59, 29.07.2019

IP: 5.173...129

Padłem przy tych drucikach pani Joli , to komu ona robiła ? Swietny fachowiec od drucików brawo ! Ten film to bedzie hit !

Pan W. @ 22:04, 29.07.2019

IP: 178.213...133

Szanowni Państwo to są układy i układziki. Pani "B" jeszcze nie startowała do konkursu a już wiedziała że przejdzie. Ludzie nawet nie wiecie jak szczelnie wszystko to działa.

Wojciech @ 22:55, 29.07.2019

IP: 178.235...2

Żenada Obsada PIS-owców w gminie rośnie. Ciekawe czy wójtowa chociaż ma w tej sprawie cokolwiek do powiedzenia. Szczerze wątpię angry angry

ssss @ 23:17, 29.07.2019

IP: 2a01:110f...fe5b

pani wójt, czy pani nie widzi co ta banda z panią wyprawia , to grozi wywózką na furmance obornika , oni się wykupią a pani zostanie nikim

xx @ 23:19, 29.07.2019

IP: 37.30...1

Pani Rostkowska nie jest tylko wspanialym dyrektorem czy nauczycielem ale rowniez czlowiekiem z paja, kocha dzieci, poswieca swoj czas na zajecia pozalekcyjne wlasnie miedzy innymi jak to ktos ujal na druciki. Pozdrawiam

gorszy sort Polaków @ 23:20, 29.07.2019

IP: 37.30...184

ktoś kiedyś powiedział miernoty otaczają się miernotami -oby to nie była prawda

Do zawiedzionych @ 00:19, 30.07.2019

IP: 37.47...192

Czego tak naprawdę się boicie tych nowych detektorów , patrzę na te zdjęcia i widzę przesłanie (chcemy żeby było jak było ) powinniście się cieszyć że pracę macie teraz będzie trzeba za pier d a la c a nie bąki zbijać

Ada @ 02:56, 30.07.2019

IP: 2a01:110f...19de

Pani Borkowska skacze ze szkoły do szkoły, tam gdzie partia ja pchnie. Dlaczego przerywa dyrektorstwo w Ostrołęce? Gdyż kto inny rządzi. W obecnej placowce wykonywala polecenia pracodawcy, to nie ona kierowała szkołą, gdyż zielonego pojęcia o tym nie miała. A wykształcenie pobierała w Różanie, Pułtusku i Ostrołęce. I dziwić się, że w Borkach jej nie chcą ?

kl @ 06:23, 30.07.2019

IP: 178.235...115

Wy ludzie chyba nie macie po kolei w głowie. Na wójta wybrali lokaja pisowskiego i chcą uczciwości, sprawiedliwości i działania władz rzecz ogółu. Jest to niemożliwe. Oni tylko swoich awansują bez względu na kwalifikacje i wykształcenie. Ta wasza wybranka ze swoim łysym zastępcą wykonywać będą przez pięć lat tylko rozkazy swoich prowadzących. Oni Was mają gdzieś. ZOBACZYCIE!!

Ooo @ 07:11, 30.07.2019

IP: 5.173...78

Myśleć przed wyborami chcieliście pis to macie

Xxx @ 07:36, 30.07.2019

IP: 2a00:f41...ad3e

To jest porostu wstyd dla gminy. Q,

Kr @ 08:31, 30.07.2019

IP: 31.0...247

Po przeczytaniu komentarzy wydać narastające niezadowolonie. Czyżby nadchodzil czas na referendum w sprawie odwołania wójta?

Olszewo-Borki @ 08:34, 30.07.2019

IP: 194.50...90

mam nadzieję że kadencja Pani wójt skończy się przy następnych wyborach .
oraz że właściwy dyrektor , który od lat był w naszej szkole zostanie na stanowisku .

Rzeczywistość @ 08:35, 30.07.2019

IP: 2a00:f41...7580

No POlityka miłości kwitnie w komentarzach. Każdy kto się ośmieli mieć inne zdanie to pisowski lokaj, o niczym nie ma pojęcia, z nadania partii. Oczywiście światli są tylko ONI, lepsi przez zasiedzenie, dwudziestoletnie układy i bezwzględność w wycinaniu tych, którzy coś chcą zmienić. To jest "demokracja" w ich wydaniu. Ale większość i mówi dość! I tak trzymać! Pani wójt niech Pani krzykaczom nie ulega.

t, @ 08:58, 30.07.2019

IP: 178.42...246

Taki przepływ IQ z Ostrołęki do Borek jest jak najbardziej pożądany. Może da się dzięki temu uratować ZSZ nr 3

Między @ 09:21, 30.07.2019

IP: 5.173...128

Trzeba zmienić Panią wójt i to już niedługo !!!!

WK @ 09:26, 30.07.2019

IP: 31.2...10

Mądre słowa napisał komentator Truht, a do ilu dotarło ?... to widać.
Polski Narodzie giniemy!.

Krzysz @ 09:28, 30.07.2019

IP: 37.47...97

Tak trzeba zmienić na dratewke lub welona , welon jest naj super

@ @ 10:00, 30.07.2019

IP: 83.28...181

Ostrołęka, a dokładnie ZSZ nr 3 cieszy się pozbywając się,
a Olszewo Borki płacze 😭😭😭😭

Milo @ 10:09, 30.07.2019

IP: 188.146...22

Kto by nie był to i tak będzie lepszy od tej pani. Gorzej już trafić nie można było. Kompromitacja ! 😂😂
Poprzednikom gratulacje !

Rodzic. @ 11:07, 30.07.2019

IP: 31.0...53

Do zmiany dyrektora powinno dojść bezwzględnie, obecną Pani dyrektor nie ma wiedzy co robią i jak zachowują się nauczyciele w stosunku do dzieci, a jak coś do niej docierały to nic z tym nie robiła. Tu potrzeba twardej ręki aby pogonic do roboty ta cała kadrę a nie tylko 4-5 godzinek i nogi za pas do domu. Cytuję delikatnie jedna nauczycielkę jak mówiła do dzieci "powinnam już w domu kawę pić a nie tu z wami siedzieć" ta wypowiedź padła ok godz. 13 do dzieci. Podobnych przykładów o których się nie mówi jest dużo. Są oczywiście i pozytywne. To tylko moja opinia. Pozdrawiam.

TIc1 @ 11:29, 30.07.2019

IP: 5.173...141

czy ktoś powie jakie zmiany czekają zsz3? czy będzie tam zmiana dyrektora?

Rodzic @ 12:09, 30.07.2019

IP: 37.47...29

Brawo wreszcie się skończy wylegiwanie , jakie załamane nauczycielki żenada nie pasuję to do pekpolu sciemiary

Do ,,ona" @ 12:22, 30.07.2019

IP: 157.25...130

Nie wiem czy Pani wie, ale O-Borki nie glosowaly na tymczasową Panią Wójt.
Glosowaly wszystkie wsie, w ktorych pani Wojt naobiecywała tylu rzeczy dla dobra tych wsi.

Rodzic@ @ 12:35, 30.07.2019

IP: 157.25...130

Szacunek do ludzi Pani Wójt ?!!! Śmieszne....

Anitka @ 13:00, 30.07.2019

IP: 157.25...130

Pani Wójt jeśli „zadecyduje”, że p. Borkowska ma zostać dyrektorką to Pani Wójt już nie będzie. Za dużo mieszkańcom zalazła za skórę.

Xyz @ 13:30, 30.07.2019

IP: 2a00:f41...d33f

Trzeba nie mieć krzty kultury żeby petentów przyjmować na korytarzu.
To chyba tylko w Chojnikach tak potrafią i gości przyjmują w sieni.
P. Wójt tak szumnie prawi o kompetencjach i stabilności P.Borkowskiej a nie wie że ta Pani obskoczyla kilkanaście szkół. Zawsze dyrektoruje tam gdzie rządzą Pisiory. PRZYPADEK? Nie sądzę.

Ali @ 13:44, 30.07.2019

IP: 188.146...22

A może tak TVN. Oni lubią do Borek przyjeżdżać i robić głośne programy.
Będzie debata na żywo !

zawiedzony @ 13:57, 30.07.2019

IP: 176.109...149

Pani Wójt, co Pani wyprawia? Tak bardzo wierzyłem, że będzie lepiej...Nic podobnego...tyle obietnic w różnych sprawach, a realizacji zero. Wiecznie negując poprzednika i opowiadając ludziom jaki był niedobry, autorytetu, zaufania i uznania Pani nie zdobędzie. Po ludzku...bardzo mi przykro, jak na to patrzę :(

nie pracownik oświaty @ 14:39, 30.07.2019

IP: 83.28...144

Do Rodzic - jeśli skończyła Ta Pani /Pan swoją prace, to wypowiedziane słowa były Ok. Czy Rodzic zostaje po go godzinach za friko, czy robi coś za darmo. Wątpię. Roszczeniowość rośnie, ofiarność maleje. Naród szaleje. Byle pozbyć się tego co był / dotyczy nie tylko dyrekcji szkół / już się nażarł. Sam nie dam z siebie nic, ale ten inny niech pada na nos. Dlaczego nie jest idiotą i nie siedzi na zasiłku? Dlaczego wyłamuje się z szeregu nic nierobiących, krytykantów, zawistnych i złośliwych. Pragnie zmiany na lepsze / lub utrzymania stanu bez jego pogarszania? Krzyczano komuno wróć. Powróciła tyle, że w jeszcze bardziej zdegenerowanej formie. Pozdrawiam wszystkich i Wszystkim życzę mniej jadu ze strony innych.

Fan jolci @ 14:54, 30.07.2019

IP: 5.173...129

Nie strasz TVN już raz był ,,Paluszek '' Popisała soę wtedy wasza Jolcia od drucików . Ma babsko szczęscie że nie siedzi !!!

Adam @ 16:16, 30.07.2019

IP: 188.147...113

A co z wyborami na dyrektora szkoły w Grabówku? Czy wiadomo juz kto wygrał konkurs na dyrektora szkoły w Grabówku.

kazio @ 17:47, 30.07.2019

IP: 83.28...66

Czy ktos zna zyciorys nowego dyrektora szkoly w przystani

Ciekawa lektora - polecam mieszkancom gminy

zz @ 17:48, 30.07.2019

IP: 37.30...152

A ja bardzo szanuję i podziwiam naszą panią od drucików która w dobie internetu umie zachęcić dzieci do robótek ręcznych, która jest zawsze uśmiechnięta i życzliwa, która wspiera liczne akcje mające na celu rozwój naszych dzieci.
Jest świetnym nauczycielem i kompetentnym dyrektorem szkoły.

X @ 18:07, 30.07.2019

IP: 188.146...22

A ja myślę,, że ktoś zazdrości ludziom talentu.
Dobry nauczyciel to taki, który jest wszechstronny.
Umiejętności manualne jak najbardziej pożądane w pracy z dziećmi.
Jak pocharaktwrze pisma tak po tego typu umiejętnościach poznajemy osobowość człowieka.
Proszę odnieść się do badań psychologii I nie wyciągać głupich wniosków. Albo , by ukoić emocje w ziąć lepiej do ręki jak nie druciki to paryki I czegoś w życiu próbować.

rodzic absolwentów @ 18:11, 30.07.2019

IP: 157.25...130

Jak się nie ma czym dołożyć człowiekowi to pisze się o drucikach.Żeby głupota miała skrzydła to co niektórzy by latali bardzo wysoko.Pani Jolu rodzice są po Pani stronie.

Adam @ 18:35, 30.07.2019

IP: 188.147...113

Ciekawe kto bedzie dyrektorem szkoły w Grabówku?Czy ktoś coś wie ?

Miki @ 19:02, 30.07.2019

IP: 5.173...129

Godnośc drodzy Państwo podszywający się pod rodziców, ip was zdradza ! Miejcie honor !

Do Adam @ 20:32, 30.07.2019

IP: 5.173...192

Z tego co wiadomo w Gminie mówili że obecna dyr. W.Białczak stanęła sama do konkursu i nie przeszła. Czyli nie chce jej władza.

Czerstwy Ryszard @ 22:04, 30.07.2019

IP: 94.254...41

Radny Szelkowski i radny Grzymała - to ci rodzice ??? Raczej o stołki dla członków rodziny chodzi, o zachowanie status quo... artykuł tendencyjny, jak większość zresztą na tym portalu. Pani Wójt za to klasa, kultura, opanowanie i nawiasem: ekstra sukienka...tyle w temacie napinacze internetowi i hejterzy :-P

ja a mo że on @ 22:16, 30.07.2019

IP: 185.166...153

PIS spuścił ze smyczy swoje psy... Ich zadaniem judzić, jątrzyć pomawiać, dezawuować. Krzyczą jako pierwsi "Złodzieje!, złodzieje!" smile Maja teraz dużo wolnego czasu po przegranych w Ostrołęce wyborach to się uaktywniają, oprawiają propagandę. Każdego kto nie od nich usiłują zniszczyć wszak Olszewo Borki to teraz ich folwark i im sie to po prostu należy! smile

Waldek @ 22:19, 30.07.2019

IP: 2a00:f41...3195

Slyszalem że w Grabówku będzie dyrektorem chyba P. SADLAK. Chodzą plotki że jak nie dyrektor szkoły to zastępca wójta.

Pjoyek @ 22:36, 30.07.2019

IP: 2a00:f41...5c05

Odwołanie Wójta na wniosek wyborców:
Z inicjatywą zorganizowania referendum w sprawie odwołania wójta mogą wystąpić również mieszkańcy gminy.

Inicjatorem może być:

grupa pięciu obywateli, którym przysługuje prawo wybierania do rady gminy,
statutowa struktura terenowa partii politycznej działająca w danej gminy,

organizacja społeczna posiadająca osobowość prawną, której statutowym terenem działania jest co najmniej obszar danej gminy.

Inicjatorzy referendum powiadamiają pisemnie o zamiarze wystąpienia z inicjatywą ludową wójta oraz komisarza wyborczego i w terminie 60 dni od powiadomienia zbierają podpisy wyborców ją popierających.

Zdziwiony @ 22:52, 30.07.2019

IP: 176.109...21

A kto przygotowuje ZSZ 3 do kumulacji dwóch roczników, jeśli p. Borkowska z niej ucieka.? I dlaczego chce zamieniać szkoły, do końca kadencji jej jeszcze trochę zostało

K @ 04:52, 31.07.2019

IP: 188.206...174

Miałam doczynienia z panią Borkowską. To okropna kobieta i na pewno nie nadaje się do pełnienia funkcji dyrektora.

@@ @ 06:22, 31.07.2019

IP: 178.235...49

Pisowski standart. Rodziców przyjęła i rozmowy prowadziła na korytarzu!! OD RAZU WIDAĆ, ŻE TO LEPSZY SORT.

Xyz @ 11:35, 31.07.2019

IP: 2a00:f41...f601

Wniosek nasuwa się JEDEN - wszyscy, którzy głosowali na obecną o.wójt mogą sobie pogratulować MEGAGŁUPOTY!

Ja @ 12:05, 31.07.2019

IP: 83.28...183

Proszę poczytać na eostrołęce o pani Reginie Żebrowskiej ile I jak można pracować na jednym stanowisku, a jak się po 53 latach jest wspominanym I żegnanym przez ludzi, z którymi przyszło się spotkać choćby na chwilę.
Tu rzeczywiście mowa o prawdziwym obustronnym szacunku dla ludzi.
Niech się szanowna pani wójt już zaczyna uczyć, bo ludzie się bacznie przyglądają I zapłata adekwatna do tego co się innym ofiaruje.

Xyz @ 17:10, 31.07.2019

IP: 2a00:f41...f601

Wójtem , prezesem, dyrektorem tylko się bywa a przede wszystkim trzeba być czlowiekiem .Co niektórzy w pogoni za karierą zapominają o tym albo nie chcą pamiętać . To ich czesto gubi - niech p.wójt wezmie to sobie do serca bo kadencja minie szybciej niż się tego spodziewa

jajec @ 18:34, 31.07.2019

IP: 185.166...153

PIS po raz kolejny pokazuje butę i pychę oraz to gdzie ma zdanie zwykłych szarych ludzi którzy na nich głosowali. Odpowiedź na zarzuty jest jedna: "Bo nam się to po prostu należy!" Jak zwykle graja na najniższych instynktach "Stanowisko dyrektora nie jest dożywotnie", "Ci co protestują muszą mieć w tym interes", "Tamci się dość nakradli", "A za poprzedniego wójta to......". Przecież to normalne, że wyrzuca sie ludzi skoro to "ich" ludzie i daje swoich o kompetencjach ameby? Przecież to nie Pani Wójt wybrała tylko "Komisja"! Pani Wójt jest dobra, do rany przyłóż! To "Komisja" smile Maja Nas za durni..

A @ 18:50, 31.07.2019

IP: 5.173...2

Ja niestety też miałam do czynienia z panią Borkowską. To okropna i niekompetentna kobieta i na pewno nie nadaje się do pełnienia funkcji dyrektora

gość @ 20:17, 31.07.2019

IP: 178.213...151

Trzeba znaleźć pozytywy w każdej sytuacji,w tej trudnej również. Nawet jeżeli nastąpi zmiana na stanowisku uczniowie nie stracą, bo obecna pani dyrektor będzie miała więcej czasu dla nich jako "tylko" nauczyciel wink Głowa do góry, będzie dobrze, musi być...

JA @ 11:23, 01.08.2019

IP: 194.50...1

..

Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter