poniedziałek, 28 września 2020 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Aplikacja mObywatel dostępna w dwóch ostrołęckich urzędach pocztowych

Minister Cyfryzacji Marek Zagórski odwiedził dwie placówki pocztowe w Ostrołęce. Podczas wizyty Zagórski nakleił na drzwiach i okienkach urzędów pocztowych specjalne wlepki, włączając nasze miasto do ogólnopolskiej akcji oznaczania miejsc, w których honorowana jest aplikacja mObywatel.

Szef Ministerstwa Cyfryzacji Marek Zagórski gościł w dwóch placówkach pocztowych w Ostrołęce - przy ul. Hallera 13 oraz Kopernika 9. Wspólnie z naczelnikami lokalnych urzędów pocztowych przy okienkach, w których obsługiwani są klienci poczty, nakleił wlepki "Tutaj możesz użyć aplikacji mObywatel". W ten sposób włączając Ostrołękę do ogólnopolskiej akcji oznaczania miejsc, w których honorowana jest aplikacja mObywatel, służąca m.in. do okazywania tożsamości.

mObywatel to bezpłatna i oficjalna publiczna aplikacja mobilna, koordynowana przez Ministerstwo Cyfryzacji. Działa jak portfel z dokumentami. Mieści w telefonie dane z dowodu osobistego (łącznie ze zdjęciem) - mTożsamość.

Reklama Minister Zagórski urzędy pocztowe w Ostrołęce odwiedził w dniu 2 września. Tego dnia brał również udział w uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego w Zespole Szkół Zawodowych nr 1.

Fot. Ministerstwo Cyfryzacji.

Wyświetleń: 1164 komentarze: 2
04.09.2019, 15:42r. Drukuj
Powrót


Ech @ 19:31, 04.09.2019

IP: 31.41...185

Szkoda,że nie odwiedził poczty przy ul. Sikorskiego na Centrum.Może by zobaczyli jaki dostęp do tej poczty mają ludzie starsi, niepełnosprawni ruchowo, czy też matki z dzieckiem w wózku!!!

ostrołęczanin @ 23:06, 04.09.2019

IP: 176.109...205

U,P przy Hallera to tragedia , te panie z U.P. powinny pracować nawet nie jestem w stanie wskazać gdzie? Miałem tyle nie przyjemnych sytuacji z tym punktem , że trudno opisać . wink