środa, 26 lutego 2020 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

"Pokochaj mnie" w Lelisie (zdjęcia)

Rewelacyjny koncert w ramach czwartego festiwalu Ostrołęckie Operalia wybrzmiał w sali Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie. Koncert, w którym znalazły się najpiękniejsze utwory o tematyce miłosnej z polskiego i światowego repertuaru muzyki rozrywkowej, zaprezentowali Olga Bończyk i Jakub Milewski.

To już drugi raz, gdy na leliskiej scenie prezentują się artyści w ramach festiwalu Ostrołęckie Operalia.

Reklama "Pokochaj mnie" to najpiękniejsze utwory z polskiego i światowego repertuaru muzyki rozrywkowej. Wyjątkowości i uroku przydała im postać Olgi Bończyk - aktorki o wielkiej wrażliwości muzycznej, której partnerował Jakub Milewski, śpiewak o niezwykle silnej barwie głosu. Wokalistom na scenie towarzyszyli Artur Jaroń na fortepianie oraz Ludmiła Worobiec-Witek na skrzypcach.

Podczas koncertu nie zabrakło utworów o miłości, w tym m.in. walca z filmu "Noce i dnie", który artyści wykonali wspólnie. Występ artystów zagwarantował silne emocje i niepowtarzalną atmosferę. Owacjom nie było końca.

Koncert odbył się w sobotę 31 sierpnia br. w centrum kultury w Lelisie.

Zobacz zdjęcia na facebookowej stronie CK-BiS w Lelisie.

Fot. CK-BiS w Lelisie

Wyświetleń: 1127 komentarze: 2
05.09.2019, 13:29r. Drukuj
Powrót


Wieśniak @ 07:27, 06.09.2019

IP: 62.206...2

Ojej zabrakło pana Derektora i nie ma komu już pisać komentarzy . Lelis chyba jeszcze się nie pozbierał po takiej stracie.

Do wyżej @ 16:47, 06.09.2019

IP: 94.254...100

Wieśniak. ..... opanuj się jesteś nudny w tych swoich komentarzach. A spokój w Lelisie już jest od dawna i proszę nie psuj tego.