piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Olszewo-Borki: umowa na remont dwóch dróg podpisana

Dwie drogi w gminie Olszewo-Borki wkrótce zostaną wyremontowane. Chodzi o odcinki w miejscowości Kordowo oraz Żebry-Perosy. Wójt Aneta Larent podpisała umowę w tej sprawie z firmą, która wygrała przetarg na realizację zadania. Koszt inwestycji to blisko 2 miliony złotych.

Zwycięzcą przetargu na budowę dwóch gminnych dróg okazała się firma "Drogi i Mosty", której właścicielem jest Jan Kaczmarczyk z Kacic koło Pułtuska. Firma zajmie się realizacją następujących zadań:

Reklama - remont drogi gminnej nr 250920W - ul. Królewska w miejscowości Kordowo o długości 245 m.

Zakres prac obejmuje wymianę nawierzchni bitumicznej jezdni ze zjazdami i wykonaniem poboczy gruntowych.

- remont drogi gminnej nr 250923W w miejscowości Żebry Perosy.

Trasa łączy drogę krajową nr 61 z miejscowością Żebry-Perosy. Odbudowa obejmie jej główny odcinek o długości 2,47 km (do wysokości cmentarza). Będzie to wymiana nawierzchni jezdni i wykonanie poboczy z kruszywa naturalnego. Zakres realizacji obejmie także indywidualne zjazdy i remont przepustu drogowego.

Wartość robót budowlanych wynikająca z ogłoszonego przetargu wynosi 1.981.121,60 zł. Termin realizacji to 29 listopada 2019r.

Oba zadania zostały wsparte osiemdziesięcioprocentowym  dofinansowaniem rządowym ze środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych.

Fot. Urząd Gminy Olszewo-Borki.

Wyświetleń: 1546 komentarze: 0
08.09.2019, 09:21r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter