sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Debata o bezpieczeństwie w Myszyńcu

Komendant ostrołęckiej policji Krzysztof Szymański oraz burmistrz Myszyńca Elżbieta Abramczyk zachęcają mieszkańców gminy do wzięcia udziału w otwartej debacie poświęconej bezpieczeństwu. Spotkanie ma na celu zapoznanie uczestników z zagrożeniami występującymi na terenie gminy Myszyniec.

Na spotkaniu zostaną poruszone tematy dotyczące szeroko pojętego bezpieczeństwa mieszkańców oraz zagrożeń wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez policję, lub inne odpowiedzialne podmioty.

Reklama - Jesteśmy przekonani, że spotkanie z lokalną społecznością pozwoli nam na ustalenie, o jakich zagrożeniach należy rozmawiać w pierwszej kolejności oraz na określenie i zaplanowanie działań reaktywnych i zapobiegawczych odpowiadających na aktualne zagrożenia, z uwzględnieniem szczególnej roli dzielnicowego w tym zakresie - informuje podkom. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckiej komendy.

Podczas spotkania będzie mowa o następujących zagadnieniach:

- bezpieczeństwo mieszkańców (m.in. skala przestępczości na terenie gminy),

- Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa,

- aplikacja "Moja komenda",

- zapobieganie oszustwom na osobach starszych, omówione zostaną metody oszustw, m.in. na wnuczka i na policjanta.

Debata odbędzie się w czwartek 19 września o godzinie 12.00 w Urzędzie Miejskim w Myszyńcu.

Fot. KMP Ostrołęka.

Wyświetleń: 1062 komentarze: 1
17.09.2019, 14:26r. Drukuj
Powrót


Ondek @ 20:42, 18.09.2019

IP: 176.221...8

Debata to dobry pomysł szczególnie tamat przestępczości zwłaszcza że po okolicznych gminach znowu kręci się multirecydywa z pobliskiej wsi K.K z wielkim nosem