piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Delegacja z II SLO z wizytą w jednostce wojskowej w Bemowie Piskim (zdjęcia)

Członkowie pocztu sztandarowego oraz dyrektor II Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Toniego Halika w Ostrołęce gościli w Ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Bemowie Piskim koło Orzysza, gdzie wzięli udział w uroczystościach z okazji święta jednostki.

Delegacja pocztu sztandarowego z II SLO w składzie Jakub Sawicki, Kacper Mocek, Jakub Gogoł oraz Adrian Grodzki wraz z dyrektorem szkoły Adamem Ochenkowskim uczestniczyli w uroczystościach święta jednostki w Bemowie Piskim koło Orzysza.

Reklama Podczas uroczystości dyrektor liceum Adam Ochenkowski, z okazji 25-lecia szkoły w imieniu rady pedagogicznej wręczył komendantowi ośrodka ppłk. dypl. Jarosławowi Wyszeckiemu i dowódcy 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej gen. bryg. Norbertowi Iwanowskiemu odznakę za zasługi na rzecz II Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Toniego Halika w Ostrołęce oraz za wieloletnią współpracę z klasami mundurowymi.

Wizyta społeczności II SLO w Ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Bemowie Piskim odbyła się w piątek 6 września.

Więcej zdjęć z wydarzenia można obejrzeć na stronie II Społecznego Liceum Ogólnokształcącego.

Fot. II Liceum Ogólnokształcące im. Toniego Halika w Ostrołęce.

Wyświetleń: 1068 komentarze: 2
18.09.2019, 15:43r. Drukuj
Powrót


Wiktor @ 22:13, 18.09.2019

IP: 178.235...20

Adam Ochenkowski to zacny obywatel. Szkoda, że nie działa już w Nowoczesnej. Mógłby dostać się do Sejmu! Oddałbym na niego swój głos. Czuwaj Dyrektorze !!!

Wojskowy @ 21:38, 19.09.2019

IP: 37.30...114

Do munduru nie nosi się białych rękawiczek według mnie to nie tylko przynosi obrazę dla munduru ale też ośmiesza tą szkołę która uchodzi za tą najgorszą w Ostrołęce

Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter