poniedziałek, 28 września 2020 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Dyskusja o inteligencji emocjonalnej (zdjęcia)

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce odbyło się seminarium naukowe pn. "Inteligencja emocjonalna kluczem do osiągania sukcesów". W wydarzeniu wzięli udział m.in. nauczyciele, dyrektorzy placówek oświatowych, przedstawiciele policji i urzędu miasta.

Seminarium miało na celu ukazanie znaczenia inteligencji emocjonalnej w osiąganiu sukcesów w życiu człowieka.

Zaprezentowane treści odnosiły się do przykładowych sposobów rozwoju inteligencji emocjonalnej na różnych etapach życia oraz wykorzystania nabytych zdolności w praktyce.

Reklama Tematykę inteligencji emocjonalnej przybliżyli słuchaczom prelegenci z Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku: dr Roman Gawrych,  prof. zw. dr hab. Zbigniew Endler oraz fotoreporter, fotograf reklamowy i studyjny - mgr inż. Adam Wołosz.

Głównym elementem seminarium była dyskusja na temat rozwoju inteligencji, jako warunku osiągania sukcesów oraz roli emocji w życiu człowieka.

Seminarium uświetnił występ artystyczny uczniów Zespołu Szkół SIGiE im. Karola Adamickiego w Ostrołęce oraz Agnieszki Liachowicz z Litwy.

Ponadto uczestnicy spotkania mieli okazję zapoznać się z ofertą studiów przygotowanych przez Wyższą Szkołę Społeczno-Ekonomiczną w Gdańsku oraz poznać plany i zakres działania nowo utworzonej Akademickiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ostrołęce.

Seminarium odbyło się w środę 25 września w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce.

Zobacz zdjęcia:
Dyskusja o inteligencji emocjonalnej

Więcej zdjęć: Dyskusja o inteligencji emocjonalnej

Wyświetleń: 1408 komentarze: 3
25.09.2019, 13:04r. Drukuj
Powrót


Jadwiga @ 21:00, 25.09.2019

IP: 87.205...127

Bardzo wartościowe spotkanie. Jakże ważne i mądre referaty, które przyciągnęły wiele osób z regionu. Tak trzymać Panie Romku wink

buba @ 11:03, 26.09.2019

IP: 95.160...224

To teraz Pana Romka Gawrycha szkoła? Gratulacje, będzie Pan godnie kontynuował tradycje Kolegium.

Minister @ 12:58, 27.09.2019

IP: 5.173...7

Dr Roman Gawrych Minister Edukacji Narodowej Brawooo!