poniedziałek, 28 września 2020 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Radość z własnego domu z firmą Eldor-Bud (zdjęcia)

Posiadanie domu daje nieograniczone możliwości spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi w komfortowy sposób. Bez ciasnoty i uciążliwych sąsiadów za ścianą. Firma Eldor-Bud stwarza szansę swobodnego życia we własnym domu, budując osiedla domów jednorodzinnych w niskiej cenie i atrakcyjnym miejscu.

Firma Eldor-Bud oferuje domy na sprzedaż w dwóch lokalizacjach. Aż 21 nowoczesnych domów powstaje przy ul. Łubinowej na granicy Ostrołęki, Dzbenina i Tobolic. Osiedle Pomian, podobnie jak podostrołęcki Dzbenin słyną z doskonałych połączeń komunikacyjnych.

Reklama Klienci mogą wybierać spośród domów wolnostojących i budynków w zabudowie szeregowej. Wszystkie obiekty powstają przy użyciu wysokiej jakości materiałów, dzięki którym koszty eksploatacji nie będą wysokie, a codzienne użytkowanie domu nie sprawi problemów nawet osobom starszym. Domy zostaną przekazane właścicielom w stanie deweloperskim.

Konieczność budowy nowego domu pojawia się zazwyczaj, gdy przybywa członków rodziny. Wówczas mieszkanie staje się za ciasne, a maluchom brakuje ogrodzonego podwórka, na którym mogą biegać w nieskończoność, trenować jazdę na rowerze czy korzystać z basenu. Mieszkańcy domów jednorodzinnych nie znają ograniczeń i nie są skazani na kompromisy podczas korzystania z powierzchni wspólnych.

Nowy dom często przekracza możliwości finansowe przeciętnej ostrołęckiej rodziny. Warto jednak zwrócić uwagę na ceny mieszkań w mieście, które w ostatnim roku wzrosły nawet kilkadziesiąt procent. Bloki w coraz bardziej zakorkowanej Ostrołęce nie dają spokoju. Ciszę zapewnia dom jednorodzinny zbudowany na obrzeżach miasta, ale na tyle blisko od jego centrum, by w kilka minut być w stanie zrobić zakupy, dojechać do pracy czy odebrać dziecko ze szkoły.

Reklama Bogata oferta deweloperska pozwala zaoszczędzić na budowie domu, gdyż firmy kupują materiały budowlane taniej, posiadają wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Fachowcy budują domy precyzyjnie i na czas, a klient może dostosować wnętrza do własnych potrzeb.

Osoby, które decydują się na samodzielną budowę domu muszą borykać się z wieloma problemami, z którymi spotyka się inwestor. Pilnowanie budowy to praca na dodatkowym etacie. Powstające na obrzeżach miasta osiedla nowych domów jednorodzinnych to świetny wybór dla zapracowanych, którzy nie mają czasu pilnować fachowców na własnej budowie, a dodatkowo mogą liczyć na atrakcyjny teren, których brakuje w mieście.

W tym roku rozpocznie się budowa nowych domów przy ul. Żeromskiego w Tobolicach. To ciesząca się od lat lokalizacja blisko Ostrołęki jest świetnie zlokalizowana i skomunikowana z miastem, a przy tym w pobliżu lasu ze ścieżką zdrowia.

Zapraszamy,

Eldor-Bud

ul. Poznańska 125

18-400 Łomża

Tel. 884-897-190, (86) 473-02-08

e-mail: [email]biuro@eldorbud.pl[/email]

www.eldorbud.pl.

Zobacz zdjęcia:
Dom tańszy od mieszkania z firmą Eldor-bud

Więcej zdjęć: Dom tańszy od mieszkania z firmą Eldor-bud

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 3074 komentarze: 0
02.10.2019, 09:02r. Drukuj
Powrót