środa, 26 lutego 2020 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Zaginęła młoda kobieta. Odnaleziona na terenie gminy Myszyniec

W minioną sobotę zaginęła młoda mieszkanka województwa warmińsko-mazurskiego. Kobieta poruszała się po terenie naszego i sąsiedniego województwa. Z informacji przekazanych przez członków rodziny wynikało, że jej życie może być zagrożone. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Policjanci z Ostrołęki za każdym razem kiedy mają do czynienia z zaginięciem osoby, traktują sprawę priorytetowo. Do działań angażują się funkcjonariusze ze wszystkich wydziałów. Nie inaczej było w przypadku zaginięcia młodej kobiety - mieszkanki województwa warmińsko-mazurskiego. O jej zaginięciu mundurowi zostali powiadomieni w sobotę 5 października.

Reklama - Według członków rodziny życie kobiety mogło być zagrożone, dlatego do sprawy zaangażowano policjantów zarówno z Ostrołęki, jak i podległego Komisariatu Policji w Myszyńcu oraz posterunków policji. Krok po kroku dokładnie analizowano napływające do mundurowych informacje. Rozpytywano także je rodzinę i znajomych. Po krótkim czasie działania policjantów przyniosły oczekiwany efekt. Kobieta cała i zdrowa została odnaleziona przez policjantów z Kadzidła na terenie gminy Myszyniec - informuje podkom. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckiej komendy policji.

Ostrołęccy policjanci swoją postawą po raz kolejny pokazali, że ludzkie życie stanowi dla nich najważniejszą wartość. Funkcjonariusze często w przypadku zaginięć pracują przez wiele godzin, pomimo zakończenia swojej służby.

Wyświetleń: 7315 komentarze: 2
07.10.2019, 10:32r. Drukuj
Powrót


Gość @ 09:06, 08.10.2019

IP: 178.235...39

Pewnie ta z Klimek co z Pisza pochodzi. Jak tak to zwykła patola

Gość @ 15:34, 13.10.2019

IP: 2a00:f41...de01

Patologia w Dębach u Pliszki. Każdy by dostał takiego doła po tym co ta dziewczyna przeżyła jeszcze ją teściowie wyganiają z domu po tym co syn nawyprawial.