piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Uwiedź zapachem! Nowa perfumeria w Ostrołęce zaprasza! (zdjęcia)

Swoje podwoje otworzyła w Ostrołęce perfumeria Refan. To nowość na ostrołęckim rynku, punkt oferuje bowiem perfumy nalewane inspirowane najpiękniejszymi zapachami światowych marek. Tu każdy znajdzie pachnidło, które otuli go niczym czarowna mgiełka i którym zachwyci otoczenie.

Perfumy Refan sprzedawane są na mililitry. Każdy może wybrać dogodną dla siebie pojemność oraz kształt flakonika, do którego nalany będzie pachnący płyn. Buteleczki i atomizery są wielokrotnego użytku - jeśli zechcesz, możesz je uzupełnić w każdej chwili.

Dlaczego warto wybrać perfumy Refan?

1. Po pierwsze wysoka trwałość i piękny zapach - jest to możliwe dzięki wysokiej zawartości olejków zapachowych w perfumach (zaperfumowanie nawet do 33 proc.), ale też dzięki przechowywaniu ich w szklanych, szczelnie zakorkowanych flakonach. Każdy z zapachów ma też indywidualny dozownik, aby bukiety zapachowe nie mieszały się.

2. Po drugie przystępna cena - mimo wysokiego zaperfumowania, produkty są na każdą kieszeń. Oszczędności wprowadzono rezygnując z kartonowych opakowań, folii czy wymyślnych butelek - sekret piękna i zmysłowej woni tkwi w szlachetnym płynie.

3. Po trzecie - możliwość wyboru pojemności i rodzaju flakonika. Perfumy sprzedawana są na mililitry, możesz zakupić mniejszą ilość na próbę lub znacznie większą, jeśli zapach przypadnie ci do gustu

4. Po czwarte - wszystkie dostępne zapachy powąchasz na miejscu. W przeciwieństwie do innych drogerii, gdzie często brakuje testerów, w Refan otrzymasz pasek zapachowy lub przetestujesz perfumy bezpośrednio na swojej skórze. Możesz też liczyć na próbkę perfum.

5. Po piąte - zaopatrzysz nie tylko siebie, ale i swoich bliskich. Wybrane perfumy zapakowane zostaną na prezent w estetyczną torebkę.

Czas zatem wybrać perfumy dla siebie lub sprawić komuś niespodziankę. Wchodząc w poniższy link znajdziesz listę odpowiedników znanych marek perfum. Oferta jest stale poszerzana.

Kliknij i zobacz! Lista porównawcza zapachów damskich i męskich.

Perfumerię możesz odwiedzić też na Facebooku, gdzie znajdziesz najświeższe nowinki odnośnie nowych zapachów czy ofert promocyjnych.

Perfumeria Refan

Galerii Alius w Ostrołęce

ul. gen. Fieldorfa "Nila" 11, lokal 04

Godziny otwarcia:

poniedziałek-sobota: 9.00-20.00

niedziele handlowe: 9.00-18.00

Zapraszamy!

Zobacz zdjęcia:
Perfumeria Refan w Galerii Alius

Więcej zdjęć: Perfumeria Refan w Galerii Alius

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 10899 komentarze: 0
09.10.2019, 09:03r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter