piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Konferencja Koalicji Bezpartyjnych i Samorządowców w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)

Na kilka dni przed wyborami parlamentarnymi w Ostrołęce odbyła się konferencja prasowa z udziałem kandydatów do Sejmu, startujących z listy komitetu wyborczego Koalicji Bezpartyjni i Samorządowcy. Na spotkaniu poruszono tematy związane z sądownictwem, rolnictwem i ekologią. 

Wybory parlamentarne odbędą się w niedzielę 13 października. Dla kandydatów to już ostatnia prosta, aby powalczyć o miejsce w Sejmie i Senacie.

Reklama W związku z tym przedstawiciele komitetu Koalicji Bezpartyjnych i Samorządowców zorganizowali w Ostrołęce konferencję prasową. Bezpartyjni przedstawili swoją wizję reformy sądownictwa, poprawy stanu polskiego rolnictwa i ekologii

- Chyba wszyscy się zgodzimy z tym, że polski wymiar sprawiedliwości w naszym kraju nie działa tak, jak powinien działać. Prawo i Sprawiedliwość postawiło słuszną diagnozę, że trzeba zmienić bardzo wiele w sposobie funkcjonowania sądów. Politycy PiS zabrali się za to do samej góry, czyli od Sądu Najwyższego. Prawdziwa reforma wymiaru sprawiedliwości nie ma polegać na tym, że jednych sędziów sądu najwyższego wymienimy na innych sędziów teoretycznie lepszych. Bardzo poważne zastrzeżenia budzą zmiany w Trybunale Konstytucyjnym. W tej chwili doszło do tak patowej sytuacji, że tak naprawdę jedynym rozwiązaniem problemu jest zlikwidowanie tego organu - mówił na konferencji Marek Czarnecki, jedynka Bezpartyjnych i Samorządowców w okręgu siedlecko-ostrołęckim.

Kandydaci komitetu wyborczego Koalicji Bezpartyjni i Samorządowcy odnieśli się także do problemu ekologii i czystego powietrza w Ostrołęce.

- Dla mnie liczy się przede wszystkim ekologia. Z nami jest elektrownia, która ma mnóstwo ludzi do pracy. Nie chcielibyśmy żeby ci ludzie stracili tę pracę, ale żeby było dla nich jak najlepiej, żeby ta elektrownia funkcjonowała i mamy specjalistów, którzy mogą zająć się tym problemem. Żebyśmy żyli w przyjaznej świeżej i oddychającej Polsce, a przede wszystkim w Ostrołęce - mówiła Urszula Deptuła, startująca z miejsca 11 z listy Bezpartyjnych i Samorządowców w naszym okręgu wyborczym.

Konferencja prasowa z udziałem kandydatów Komitetu Wyborczego Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy odbyła się we wtorek 8 października Ostrołęce.

Zobacz zdjęcia:
Konferencja Koalicji Bezpartyjnych i Samorządowców w Ostrołęce

Więcej zdjęć: Konferencja Koalicji Bezpartyjnych i Samorządowców w Ostrołęce

Wyświetleń: 1928 komentarze: 1
09.10.2019, 10:47r. Drukuj
Powrót


W @ 21:30, 09.10.2019

IP: 176.109...1

Kim jest pani w czerwonym wdzianku.

Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter