sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Jesienne warsztaty w Lipiance (zdjęcia)

Dzieci z miejscowości Lipianka w gminie Goworowo wzięły udział w wyjątkowych jesiennych warsztatach. Spotkanie nie obyło się bez wyprawy po dary jesieni oraz tworzenia jesiennych kompozycji. Efektem końcowym warsztatów były ręcznie wykonane lampiony, wianki i stworki.

Liście, owoce jesiennych krzewów, szyszki, żołędzie, kasztany - to dary natury z których udało się stworzyć dzieciom bajeczne jesienne kompozycje.

Reklama Uczestnicy warsztatów wykazali się nie lada aktywnością i artystycznym zapałem.

- Na samym początku zajęć dzieci wyszły na podwórko, aby zebrać różnorodne dary jesienni potrzebne do wykonania kompozycji. Następnie nadszedł czas na uruchomienie wyobraźni i stworzenie jak najpiękniejszych kompozycji jesiennych, takich jak lampiony, wianki jesienne, stworki. Do ich wykonania dzieci wykorzystały liście, owoce z jesiennych krzewów, szyszki, żołędzie, kasztany, oraz jesienne kwiaty. Wszyscy wykazali się ogromną kreatywnością, także z ust dzieci padło zapytanie o następne warsztaty - czytamy w relacji organizatorów. 

Zajęcia zakończyły się słodką niespodzianką w postaci waty cukrowej.

Więcej zdjęć z wydarzenia można obejrzeć na profilu facebookowym Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie.

Warsztaty odbyły się w środę 9 października w Ośrodku Edukacji Regionalnej w Lipiance.

Fot. GOKSiR/Facebook.

Wyświetleń: 487 komentarze: 0
14.10.2019, 09:08r. Drukuj
Powrót