sobota, 28 marca 2020 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Przedsprzedaż biletów na Kurpiowską Kuźnię Mistrzów tylko w Łubudu

Tłumy fanów, zacięte pojedynki i zaskakujące rozstrzygnięcia. Kurpiowska Kuźnia Mistrzów to wyjątkowa gala sportów walki i jak zawsze odbędzie się na wysokim poziomie. Już w sobotę 19 października miłośnicy walk spotkają się w hali im. Arkadiusza Gołasia.

Dziesięć walk w trzech formułach sztuk walki obejrzą kibice podczas gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. Impreza organizowana przez prezesa, a zarazem trenera Fight Academy Ostrołęka Arkadiusza Ludwiczaka z pewnością dostarczy dużo emocji.

W walce wieczoru w formule K1-91 kg Mateusz Gola (Stowarzyszenie Wiśniewski Kickboxing Piaseczno) stanie w szranki z Karolem Łasiewickim (Fight Academy Ostrołęka).

Bilety na to wydarzenie można dostać jeszcze w przedsprzedaży jedynie w Łubudu Bowling & Good Time. Bilet na górną trybunę kosztuje 30 zł, natomiast bilet na miejsca na dole hali to wydatek 40 zł. O ile zostaną jeszcze wolne miejsca w dniu imprezy bilety będą droższe o 10 zł.

Ekipa kręgielni również będzie obecna na gali i przygotowała niespodziankę dla wszystkich widzów. Będziecie mieli szansę zgarnąć pięć voucherów po 50 zł do wykorzystania na rozrywki w Łubudu. A po gali wszyscy widzowie zaproszeni są na welcome shota w kręgielni Łubudu.

Łubudu Bowling & Good Time Twoje ulubione miejsce ...

ŁUBUDU

Zapraszamy,

Łubudu Bowling & Good Time Twoje ulubione miejsce...

Hala targowa "Feniks" (I piętro)

Ostrołęka, ul. Prądzyńskiego 6

Profil na Facebooku

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 886 komentarze: 0
18.10.2019, 09:11r. Drukuj
Powrót


Reklama

Toyota
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter