środa, 26 lutego 2020 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Uczestnicy projektu "Inwestujemy w siebie" z nowymi kwalifikacjami (zdjęcia)

Trzydziestu sześciu uczestników projektu "Inwestujemy w siebie" zdobyło nowe kwalifikacje, dzięki kursom współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej. Organizatorem przedsięwzięcia była Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Myszyńcu. Całkowity koszt projektu wyniósł 366 000 zł. 

W ramach projektu "Inwestujemy w siebie" zorganizowano trzy kursy: dwa pracownika administracyjno-biurowego z certyfikatem i kurs obsługi wózka widłowego z uprawnieniami.

Reklama - W oświacie realizowanych jest dużo programów. Młodzież wyjeżdża na staże za granicę, organizujemy zajęcia dodatkowe. Pozyskujemy pieniądze także w ramach tzw. projektów twardych, na zadania drogowe, obiekty sportowe, ale też na aktywizację bezrobotnych poprzez powiatowy urząd pracy. Na wszystkie projekty unijne zabezpieczamy środki na tzw. wkład własny. Cieszę się, że zdobywacie kolejne doświadczenie życiowe, kolejne uprawnienie. Myślę, że to ułatwi wam też start w życie zawodowe czy zmianę profilu działalności - mówił do uczestników projektu starosta Stanisław Kubeł.

Szkolenia zostały sfinansowane ze środków Unii Europejskiej i Starostwa Powiatowego w Ostrołęce. 

Więcej zdjęć z wydarzenia znajduje się na stronie Starostwa Powiatowego w Ostrołęce.

Uroczyste wręczenie certyfikatów uczestnikom projektu odbyło się w środę 16 października.

Fot. Starostwo Powiatowe w Ostrołęce.

Wyświetleń: 689 komentarze: 1
18.10.2019, 13:30r. Drukuj
Powrót


Olek @ 21:44, 18.10.2019

IP: 31.0...46

Tylko czy tym właśnie powinna się zajmować się poradnia? Teraz bierze sìę za organizację balów. Kasa dla dyrektora. Alkohol i wątpliwej jakości rozrywka. To na tym polega pomoc psychologiczno-pedagogiczna?