poniedziałek, 28 września 2020 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Przed nami Ostrołęckie Spotkania Chóralne. Trwają zgłoszenia

Ostrołęckie Centrum Kultury zaprasza do udziału w XXII edycji Ostrołęckich Spotkań Chóralnych. Uczestnikami muzycznego wydarzenia mogą być chóry i zespoły wokalne a capella, które przygotują utwory Stanisława Moniuszki lub pieśni patriotyczne. Termin zgłoszeń upływa 8 listopada br.

Po prezentacjach, na zakończenie koncertu, wszyscy uczestnicy wykonają wspólnie pieśń Stanisława Moniuszki - "Modlitwa w kościółku" z opery "Halka".

Reklama Uczestnikami koncertu mogą być chóry i zespoły wokalne a cappella, które:

- przygotują do prezentacji dwa utwory, mile widziany utwór Stanisława Moniuszki lub pieśń patriotyczna,

- w terminie do 8 listopada 2019 r. zgłoszą swój udział na adres: Ostrołęckie Centrum Kultury, Klub "Oczko", ul. Sikorskiego 6, 07-410 Ostrołęka, numer tel. (29) 764-21-71 lub e-mail: oczko@ock-ostroleka.pl, z dopiskiem - XXII Ostrołęckie Spotkania Chóralne.

Zgłoszenie uczestnictwa powinno zawierać:

Reklama 1. Imię i nazwisko prowadzącego, telefon, e-mail

2. Nazwę chóru.

3. Utwory do prezentacji.

4. Ewentualne uwagi dotyczące potrzeb technicznych, itp.

Na zakończenie koncertu uczestnicy wykonają wspólny utwór z opery "Halka", w związku z tym są proszeni o kontakt telefoniczny z Bożeną Harasimowicz-Pęzą, numer tel. 512-122-932 lub e-mail: mpkurpik@interia.pl, w celu ustalenia wersji wokalnej wspólnego utworu dla danego zespołu.

XXII Ostrołęckie Spotkania Chóralne odbędą się w niedzielę 24 listopada 2019 roku w sali widowiskowej OCK przy ul. Inwalidów Wojennych 23. Poczatek o godz. 14.00.

Wyświetleń: 780 komentarze: 0
02.11.2019, 09:14r. Drukuj




Powrót