piątek, 22 listopada 2019 r., imieniny Cecylii, Marka, Maura

Aktualności

Spektakl "Gąska" - mikołajki w teatrze, ale nie dla dzieci (wideo)

Organizator spektakli teatralnych Igra-Art Tomasz Wiśniewski i twórcy spektaklu "Cudowna Terapia" zapraszają na najnowszą produkcję teatralną pt. "Gąska". To mistrzowsko napisana farsa przez znakomitego dramatopisarza Nikołaja Koladę. Spektakl dedykowany jest widzom dorosłym.

Spektakl zostanie wystawiony w poniedziałek 9 grudnia godz. 19.00 w Ostrołęckim Centrum Kultury przy ul. Inwalidów Wojennych 23.

Gąska to gorzka komedia opowiadająca o życiu w teatrze artystów walczących o karierę. Bohaterami spektaklu są trzy kobiety oraz dwóch mężczyzn. Błyskotliwie napisany tekst mówi o poważnych sprawach z przymrużeniem oka, zaś finał zaskakuje wszystkich, nawet same bohaterki.

O spektaklu:

W "Gąsce" wybitnego Nikołaja Kolady aktorzy prowincjonalnego teatru, ludzie tacy jak my, zwyczajnie kochają się, dąsają, zazdroszczą, plotkują i marzą - snują swój niepowtarzalny teatr. Ach, wyrwać się ze swojej codzienności, zrobić coś wielkiego i porwać się na szczyt! Przecież na to zasługujemy! Przyjechała nagle, nie wiadomo skąd i nie wiadomo po co - Gąska! Głupia gęś!

Jej młodość wyzwala lawinę emocji i zdarzeń. Fiodor, Ałła, Wasilij, Donna - przeglądają się w niej jak w migoczącym lustrze wody. I jest to dla nich co najmniej irytujące! Każdemu wolno marzyć! A jeśli czas upływa, a marzenia się nie realizują? Przyjmij to z godnością, bo każdy wiek ma swoje prawa i swoją urodę.

Mistrzowsko napisana farsa brawurowo miesza teatralne konwencje, iskrzy się dowcipem. Również wymagający widz znajdzie w tym przedstawieniu intelektualną satysfakcję, odnajdując echa rosyjskich dramatów.

Nikołaj Kolada zna się na ludzkiej naturze jak mało kto, precyzyjnie charakteryzuje postaci swojej sztuki. W naszym przedstawieniu wcielają się w nie gwiazdy teatralne polskich scen.

Gwarantujemy mądrą zabawę w towarzystwie ulubionych aktorów!

W Ostrołęce wystąpią: Dominika Ostałowska, Magdalena Smalara, Anna Smołowik,Leszek Zduń, Tadeusz Chudecki.

Bilety do nabycia:

- przez internet na portalu www.kupbilecik.pl,

- w kawiarni kina - OCK, ul. Inwalidów Wojennych 23

- w Tygodniku Ostrołęckim, ul. Fieldorfa "Nila" 2a, tel. (29) 764-54-51,

- zamówienia grupowe: tel. 502-661-402,

Cena biletu: 95 zł od osoby.

Czas trwania: 120 min wspaniałego dobrego teatru!

Artykuł sponsorowany

Odsłon: 2198 komentarze: 0
13:51, 05.11.2019r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Toyota Andrzejki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Targi Slubne
Sklep Enter
NestBank