poniedziałek, 24 lutego 2020 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Spektakl "Gąska" - mikołajki w teatrze, ale nie dla dzieci (wideo)

Organizator spektakli teatralnych Igra-Art Tomasz Wiśniewski i twórcy spektaklu "Cudowna Terapia" zapraszają na najnowszą produkcję teatralną pt. "Gąska". To mistrzowsko napisana farsa przez znakomitego dramatopisarza Nikołaja Koladę. Spektakl dedykowany jest widzom dorosłym.

Spektakl zostanie wystawiony w poniedziałek 9 grudnia godz. 19.00 w Ostrołęckim Centrum Kultury przy ul. Inwalidów Wojennych 23.

Gąska to gorzka komedia opowiadająca o życiu w teatrze artystów walczących o karierę. Bohaterami spektaklu są trzy kobiety oraz dwóch mężczyzn. Błyskotliwie napisany tekst mówi o poważnych sprawach z przymrużeniem oka, zaś finał zaskakuje wszystkich, nawet same bohaterki.

O spektaklu:

W "Gąsce" wybitnego Nikołaja Kolady aktorzy prowincjonalnego teatru, ludzie tacy jak my, zwyczajnie kochają się, dąsają, zazdroszczą, plotkują i marzą - snują swój niepowtarzalny teatr. Ach, wyrwać się ze swojej codzienności, zrobić coś wielkiego i porwać się na szczyt! Przecież na to zasługujemy! Przyjechała nagle, nie wiadomo skąd i nie wiadomo po co - Gąska! Głupia gęś!

Jej młodość wyzwala lawinę emocji i zdarzeń. Fiodor, Ałła, Wasilij, Donna - przeglądają się w niej jak w migoczącym lustrze wody. I jest to dla nich co najmniej irytujące! Każdemu wolno marzyć! A jeśli czas upływa, a marzenia się nie realizują? Przyjmij to z godnością, bo każdy wiek ma swoje prawa i swoją urodę.

Mistrzowsko napisana farsa brawurowo miesza teatralne konwencje, iskrzy się dowcipem. Również wymagający widz znajdzie w tym przedstawieniu intelektualną satysfakcję, odnajdując echa rosyjskich dramatów.

Nikołaj Kolada zna się na ludzkiej naturze jak mało kto, precyzyjnie charakteryzuje postaci swojej sztuki. W naszym przedstawieniu wcielają się w nie gwiazdy teatralne polskich scen.

Gwarantujemy mądrą zabawę w towarzystwie ulubionych aktorów!

W Ostrołęce wystąpią: Dominika Ostałowska, Magdalena Smalara, Anna Smołowik,Leszek Zduń, Tadeusz Chudecki.

Bilety do nabycia:

- przez internet na portalu www.kupbilecik.pl,

- w kawiarni kina - OCK, ul. Inwalidów Wojennych 23

- w Tygodniku Ostrołęckim, ul. Fieldorfa "Nila" 2a, tel. (29) 764-54-51,

- zamówienia grupowe: tel. 502-661-402, [email]wisniewski86@gmail.com[/email]

Cena biletu: 95 zł od osoby.

Czas trwania: 120 min wspaniałego dobrego teatru!

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 2734 komentarze: 0
05.11.2019, 13:51r. Drukuj
Powrót