piątek, 22 listopada 2019 r., imieniny Cecylii, Marka, Maura

Aktualności

Konkurs na pocztówkę z motywem kurpiowskiej wycinanki. Trwają zgłoszenia

Związek Kurpiów zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu plastycznego "Pocztówka bożonarodzeniowa z motywem wycinanki kurpiowskiej". To już trzeci raz, gdy miłośnicy regionalnych tradycji pokażą swój kunszt rękodzielniczy. Dla autorów najciekawszych prac przewidziano wyróżnienia i nagrody.

Konkurs skierowany do uczniów szkół podstawowych z podziałem na grupy wiekowe i z wyodrębnieniem szkół specjalnych i klas integracyjnych, obejmujący województwo mazowieckie, warmińsko-mazurskie i podlaskie.

ReklamaCelem inicjatywy jest m.in. zainteresowanie dzieci i młodzieży wycinanką kurpiowską, promocja kultury kurpiowskiej, promocja dzieci i młodzieży z uzdolnieniami plastycznymi oraz animacja kulturalna środowiska lokalnego.

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie projektu pocztówki bożonarodzeniowej zawierającej motyw wycinanki kurpiowskiej. Dopuszczalne techniki wykonania prac: wycinanka, rysunek, grafika, malarstwo, kolaż, technika mieszana, frotaż. Prace konkursowe oceniane będą w kategoriach wiekowych i z wyodrębnieniem klas uczniów z niepełnosprawnością.

ReklamaW konkursie przyznane zostaną trzy nagrody: za zajęcie I, II i III miejsca oraz wyróżnienia. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Prace należy dostarczyć do 6 grudnia 2019 r. pocztą lub osobiście do biura: Związek Kurpiów, ul. Świętokrzyska 2, Ostrołęka.

Formularz zgłoszeniowy, zgoda opiekuna, a także regulamin i szczegółowe informacje dostępne są: e-mail: biuro@kurpie.org, tel. (29) 764-58-30.

- Regulamin konkursu

Zdjęcie: Związek Kurpiów

Odsłon: 698 komentarze: 0
11:04, 09.11.2019r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Toyota Andrzejki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Targi Slubne
Sklep Enter
NestBank