sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Elektroniczną wersję Karty Dużej Rodziny można bezpłatnie wyrobić do końca roku. Potem trzeba będzie płacić

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce informuje o możliwości domówienia elektronicznej wersji Karty Dużej Rodziny. Do końca 2019 r. można to zrobić bezpłatnie. O elektroniczną wersję dokumentu mogą ubiegać się osoby, które o Kartę Dużej Rodziny zawnioskowały przed 1 stycznia 2018 r.

Po nowym roku za elektroniczną wersję karty trzeba będzie zapłacić.

Reklama - Osoby posiadające Kartę Dużej Rodziny, o którą zawnioskowały przed 1 stycznia 2018 r., do końca tego roku mogą bezpłatnie domówić drugą, elektroniczną formę tej Karty. Później będzie się to wiązało z opłatą 9,21 zł. W przypadku wnioskowania o duplikat karty również warto zaznaczyć obie formy karty, niezależnie od tego, jaką formę KDR miał wcześniej jej posiadacz. Wnioskodawca poniesie jedynie opłatę za duplikat - 9,56 zł, tak samo, jak w przypadku wnioskowania o tylko jedną formę karty.

Karta Dużej Rodziny to bogaty system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. To zniżki m.in. na przejazdy kolejowe, darmowe wstępy do parków narodowych, niższe opłaty paszportowe, a także zniżki na zakup żywności, ubrań, obuwia, kosmetyków, książek czy paliwa.

Wyświetleń: 1021 komentarze: 0
10.11.2019, 08:18r. Drukuj
Powrót