sobota, 24 października 2020 r., imieniny Marcina, Rafała, Arety

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Wyjątkowe wydarzenie dla młodych par. Targi Ślubne 2019 w Łomży

Przyszłe młode pary, które planują ślub, mogą skorzystać z wyjątkowego wydarzenia związanego z branżą weselną - Targów Ślubnych zorganizowanych w tym roku w Łomży. To jedyne takie wydarzenie w regionie, podczas którego młodzi znajdą wszystkie produkty i usługi niezbędne przy organizacji wesela.

Pary planujące swój ślub będą mogły również zainspirować się aranżacjami i najnowszymi trendami.

Targi Ślubne to blisko 1700 m kw. ekspozycji, suknie ślubne i garnitury w najmodniejszych fasonach, nowoczesność i klasyka strojów, dodatków oraz dekoracji ślubnych, a także styliści fryzur, kąciki kosmetyczne, kamerzyści i fotografowie oraz wiele innych stoisk.

Wśród wystawców znajdziecie m.in.: sale weselne, papeterię ślubną, modę ślubną i weselną, przedstawicieli branży foto i wideo, animacji weselnych, dekoracji, samochodów ślubnych, kwiatów, słodkości oraz fryzjerów, makijażystki i kosmetyczki świadczące usługi pielęgnacyjne dla przyszłych panien i panów młodych.

Wydarzeniu będą towarzyszyły ciekawe inicjatywy jak pokazy mody ślubnej czy panele dyskusyjne oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Atrakcyjne nagrody dla zwiedzających!

- egzotyczne wczasy dla dwojga,

- romantyczny weekend w Toruniu,

- obrączki ślubne,

- garnitur ślubny,

- przejazd autem do ślubu,

- 50-calowy telewizor 4K

Szczegółowy harmonogram wydarzeń towarzyszących będzie dostępny na tydzień przed imprezą.Informacji szukajcie na Facebooku.

Gościem specjalnym sobotnich targów będzie zespół Masters.

Bilety do nabycia w restauracji Labirynt, Łomża ul. Sikorskiego 345 lub przed wejściem w dniu Targów Ślubnych.

Cena biletu 10 zł za jeden dzień.

Targi Ślubne odbędą się 16 i 17 listopada br. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 9 w Łomży, przy ul. Księżnej Anny 18.

Konkurs

Dla naszych czytelników mamy konkurs. Do wygrania dwie bezpłatne wejściówki na targi na dwa dni targów. Aby wygrać bilet należy krótko opisać jak u Was doszło do oświadczyn. Dwie najciekawsze naszym zdaniem opowieści nagrodzimy biletami. Na zgłoszenia czekamy do jutra do godz. 16.00 na e-mail [email]konkurs@moja-ostroleka.pl[/email].

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 1817 komentarze: 0
12.11.2019, 13:11r. Drukuj
Powrót


Reklama

Oclean
LUSAR
Carpexim
Bowling
PWSIP
IdealLine

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Kangurek
Neo
HydroDev
Ynet.pl
Sklep Enter