sobota, 24 października 2020 r., imieniny Marcina, Rafała, Arety

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Konkurs dla sołectw z Mazowsza. Najlepsze inicjatywy będą nagrodzone

Ogłoszono konkurs dla sołectw z terenu województwa mazowieckiego, które realizowały w latach 2010-2019 projekty finansowane ze środków wyodrębnionych w ramach funduszu sołeckiego lub w których fundusz sołecki stanowił wkład. Na najciekawsze inicjatywy i ich autorów czekają nagrody.

Celem konkursu jest: aktywizacja mieszkańców wsi na rzecz podejmowania inicjatyw w zakresie rozwoju obszarów wiejskich.

Reklama - To także przekazanie uczestnikom wiedzy i informacji w zakresie realizacji projektów służących aktywizacji lokalnej społeczności, sfinansowanych w sołectwach w ramach funduszu sołeckiego, prezentacja dobrych praktyk, wymiana doświadczeń, promocja wsi jako miejsca do życia i rozwoju społeczno-zawodowego, a także upowszechnianie wiedzy w zakresie planowania rozwoju lokalnego z uwzględnieniem potencjału ekonomicznego, społecznego i środowiskowego danego obszaru - informuje organizator

Pula nagród w konkursie to 6 tys. zł. Laureat pierwszego miejsca będzie nominowany do etapu ogólnokrajowego prowadzonego przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów.

Reklama Wypełnioną kartę zgłoszeniową należy przesłać do 31 grudnia 2019 r. (decyduje data wpływu do Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie).

W przypadku dodatkowych pytań informacji udziela p. Marzena Wardzyńska - pracownik Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, pod numerem tel. (22) 597-92-16, e-mail: marzena.wardzynska@mazovia.pl.

Więcej informacji oraz formularze do pobrania na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Wyświetleń: 686 komentarze: 1
23.11.2019, 08:16r. Drukuj
Powrót


Meszkaniec @ 17:19, 23.11.2019

IP: 5.173...75

Obierwia niech się zgłosi i pochwali na co fundusze wydaje 😂 Imprezki itp. a kawalka drogi nie można dokończyc

Reklama

Oclean
LUSAR
Carpexim
Bowling
PWSIP
IdealLine

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Kangurek
Neo
HydroDev
Ynet.pl
Sklep Enter