sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Dzień Pracownika Socjalnego w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Ostrołęce. Pracownica ośrodka wyróżniona przez marszałka (zdjęcia)

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce włączył się w obchody Dnia Pracownika Socjalnego. Pracownicy placówki otrzymali nagrody od dyrekcji ośrodka. Szczególne wyróżnienie - dyplom uznania marszałka województw mazowieckiego odebrała Grażyna Jażdżyk, kierownik działu pracy socjalnej i świadczeń pieniężnych.

Społeczność ostrołęckiego MOPR, przedstawiciele władz miasta i zaproszeni goście zebrali się, by wspólnie uczcić Dzień Pracownika Socjalnego.

Reklama Podczas uroczystości nie zabrakło nagród oraz podziękowań dla pracowników za wytężoną pracę na rzez osób potrzebujących.

- Pracownicy zostali docenieni przez dyrekcję. W ramach uznania otrzymali m.in nagrody pieniężne. Szczególnym odznaczeniem może pochwalić się Grażyna Jażdżyk, kierownik działu pracy socjalnej i świadczeń pieniężnych MOPR,  która otrzymała dyplom uznania od marszałka za szczególny wkład w niesienie pomocy osobom i rodzinom dotkniętym trudną sytuacją społeczną - informuje Urząd Miasta w Ostrołęce.

Dzień Pracownika Socjalnego Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Ostrołęce odbył się w czwartek 21 listopada w Tanim Barze MOPR.

Więcej zdjęć z wydarzenia można obejrzeć na stronie Urzędu Miasta w Ostrołęce.

Fot. UM Ostrołęka.

Wyświetleń: 2204 komentarze: 1
25.11.2019, 09:07r. Drukuj
Powrót


Ja @ 16:35, 25.11.2019

IP: 188.146...194

Coś mało tych pracowników