środa, 8 lipca 2020 r., imieniny Edgara, Elżbiety, Eugeniusza

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Coś dla ciała i ducha. Kolejne spotkanie Strefy Rozwoju Kobiet "Zwykłe-Niezwykłe" za nami (zdjęcia)

Za nami kolejne spotkanie Strefy Rozwoju Kobiet "Zwykłe-Niezwykłe". Uczestniczki poznały zasady dobrej komunikacji w małżeństwie oraz zgłębiły tajniki perfekcyjnego dziennego makijażu. Zaplanowano także panel networkingowy, na którym kobiety zgłaszały swoje potrzeby i prezentowały aktywności zawodowe.

Spotkanie poprowadziły założycielki grupy - Monika Suchecka i Małgorzata Biedrzycka.

Reklama Schemat spotkań tradycyjnie został podzielony na dwa moduły: coś dla ducha - blok rozwojowy i coś dla ciała - blok poświęcony zdrowiu, modzie i urodzie.

W pierwszej części prelegentem była Joanna Dawidczyk, która wraz z mężem prowadzi w Ostrołęce poradnię dla małżeństw. Dawidczyk wygłosiła referat na temat "Jak dogadać się w związku - czyli sztuka komunikacji".

Drugą prelegentką była Patrycja Broniek-Gwizdała, makijażystka gwiazd oraz ekspert beauty w programie "Pytanie na śniadanie".

- Patrycja opowiedziała oraz zaprezentowała na modelce technikę makijażu dziennego oraz odpowiedziała na pytanie - jak uniknąć podstawowych błędów i wpadek makijażowych - informują organizatorzy spotkania.

Reklama Pomiędzy dwoma blokami odbył się panel networkingowy, na którym kobiety chętnie zgłaszały swoje potrzeby oraz mogły przedstawić swoje aktywności zawodowe. 

W przerwach gwarnie było od miłych i przyjacielskich rozmów przy kawie i słodkim poczęstunku.

Następne Wydarzenie Strefy Rozwoju Kobiet "Zwykłe- Niezwykłe" odbędzie się 30.01.2020 r.

Spotkanie odbyło się w czwartek 28 listopada.

Fot. Zwykłe-Niezwykłe.

Zobacz zdjęcia:
Zwykłe niezwykłe

Więcej zdjęć: Zwykłe niezwykłe

Wyświetleń: 2057 komentarze: 2
02.12.2019, 11:45r. Drukuj
Powrót


Pristol. @ 19:03, 02.12.2019

IP: 178.235...58

Dobrzy mężczyźni muszą tam siedzieć za plecami i sponsorzy na takie frykasy, tak czy siak gratuluję i powodzenia w następnych.

x @ 22:16, 03.12.2019

IP: 178.235...37

Teraz kobiety nie potrzebują sponsorów, same pracują i czasem więcej zarabiają od mężczyzn. są silne, zorganizowane, przedsiębiorcze i pomysłowe. Chyba że się nie chce pracować tylko liczyć na kasę męża .

Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Mechanix
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter