czwartek, 12 grudnia 2019 r., imieniny Aleksandra, Adelajdy, Dagmary

Aktualności

To już 25 lat stowarzyszenia "Pomocna Dłoń". Był jubileuszowy tort, Mikołaj i świąteczna sesja zdjęciowa (zdjęcia)

W niedzielę 1 grudnia społeczność Stowarzyszenia na rzecz Osób Niepełnosprawnych "Pomocna Dłoń" świętowała swój okrągły jubileusz. 25-lecie istnienia było wspaniała okazja do podsumowania działalności, ale też sprawienia swoim podopiecznym niespodzianki - słodkiego tortu oraz spotkania z Mikołajem.

Przez ćwierć wieku zarząd, członkowie i wolontariusze realizują różnorodne działania wspierające dzieci z niepełnosprawnością i ich rodziny.

ReklamaMisją stowarzyszenia jest dzielenie się własnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami odnośnie różnych rodzajów niepełnosprawności z rodzicami dzieci niepełnosprawnych. Organizowane są spotkania integracyjne, edukacyjne oraz turnusy rehabilitacyjne. Koniec roku to czas na posumowanie działań oraz plany na przyszłość.

Tradycją stało się też doroczne spotkanie przedświąteczne. W tym roku zbiegło się ono z jubileuszem 25-lecia istnienia stowarzyszenia. Po podsumowaniu działalności, życzeniach i podziękowaniach przyszedł czas na słodką niespodziankę - pyszny tort, który został podzielony i skonsumowany przez uczestników wydarzenia.

ReklamaDo podopiecznych stowarzyszenia przyszedł Mikołaj, z którym można było zrobić pamiątkowe zdjęcia podczas świątecznej sesji fotograficznej przy kominku i choince. Paczki dla podopiecznych stowarzyszenia wręczali wiceprezydent Maciej Kleczkowski oraz przewodniczący rady miasta Stanisław Szatanek. Po części oficjalnej, na dużym ekranie kina Jantar, wyświetlono bajkę "Baranek Shaun". 

Zobacz zdjęcia z wydarzenia na stronie Urzędu Miasta w Ostrołęce.

Odsłon: 1151 komentarze: 0
13:08, 02.12.2019r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót