niedziela, 20 września 2020 r., imieniny Eustachego, Filipiny, Faustyny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

To już 25 lat stowarzyszenia "Pomocna Dłoń". Był jubileuszowy tort, Mikołaj i świąteczna sesja zdjęciowa (zdjęcia)

W niedzielę 1 grudnia społeczność Stowarzyszenia na rzecz Osób Niepełnosprawnych "Pomocna Dłoń" świętowała swój okrągły jubileusz. 25-lecie istnienia było wspaniała okazja do podsumowania działalności, ale też sprawienia swoim podopiecznym niespodzianki - słodkiego tortu oraz spotkania z Mikołajem.

Przez ćwierć wieku zarząd, członkowie i wolontariusze realizują różnorodne działania wspierające dzieci z niepełnosprawnością i ich rodziny.

Reklama Misją stowarzyszenia jest dzielenie się własnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami odnośnie różnych rodzajów niepełnosprawności z rodzicami dzieci niepełnosprawnych. Organizowane są spotkania integracyjne, edukacyjne oraz turnusy rehabilitacyjne. Koniec roku to czas na posumowanie działań oraz plany na przyszłość.

Tradycją stało się też doroczne spotkanie przedświąteczne. W tym roku zbiegło się ono z jubileuszem 25-lecia istnienia stowarzyszenia. Po podsumowaniu działalności, życzeniach i podziękowaniach przyszedł czas na słodką niespodziankę - pyszny tort, który został podzielony i skonsumowany przez uczestników wydarzenia.

Reklama Do podopiecznych stowarzyszenia przyszedł Mikołaj, z którym można było zrobić pamiątkowe zdjęcia podczas świątecznej sesji fotograficznej przy kominku i choince. Paczki dla podopiecznych stowarzyszenia wręczali wiceprezydent Maciej Kleczkowski oraz przewodniczący rady miasta Stanisław Szatanek. Po części oficjalnej, na dużym ekranie kina Jantar, wyświetlono bajkę "Baranek Shaun". 

Zobacz zdjęcia z wydarzenia na stronie Urzędu Miasta w Ostrołęce.

Wyświetleń: 1382 komentarze: 0
02.12.2019, 13:08r. Drukuj
Powrót