piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

W Dudach Puszczańskich powstała siłownia plenerowa. Wybudowano też wiatę rekreacyjną (zdjęcia)

Gmina Łyse zakończyła realizację inwestycji jaką była budowa otwartej strefy aktywności w Dudach Puszczańskich. W ramach zadania powstała siłownia plenerowa wyposażona w różne urządzenia. Wybudowano również wiatę rekreacyjną, a także chodnik z kostki brukowej.

Strefa aktywności wyposażona jest w takie w urządzenia, jak: twister, podwójny wyciskacz, orbitrek, zestaw koła tai-chi, biegacz, wioślarz, stół do ping-ponga oraz stół do gry w szachy. Na placu wybudowano też chodnik z kostki brukowej o łącznej długości 24,5 mb., ustawiono ławki, kosze na śmieci oraz tablicę informacyjną, a także zasadzono drzewka liściaste.

Reklama - Koszt wykonania siłowni plenerowej to kwota 51 tys. 500 zł, z czego 25 tys. zł stanowią środki pozyskane od ministra sportu i turystyki w ramach Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym - Otwarte Strefy Aktywności (OSA) edycja 2019, natomiast  pozostała kwota pochodzi z budżetu gminy Łyse (w tym 20 tys. 227,90 zł w ramach realizacji funduszu sołeckiego) - czytamy na stronie Urzędu Gminy w Łysych.

Wykonawcą zadania była firma Probuk Barbara Mściwujewska z Łomży.

W pobliżu siłowni gmina Łyse, również w bieżącym roku, wybudowała wiatę rekreacyjną za kwotę 12 tys. zł.

Gmina Łyse zakończyła realizację inwestycji w listopadzie br. Więcej zdjęć znajduje się na stronie Urzędu Gminy Łyse.

Fot. Urząd Gminy w Łysych

Wyświetleń: 748 komentarze: 1
03.12.2019, 09:10r. Drukuj
Powrót


Młody @ 22:27, 03.12.2019

IP: 5.173...79

Już widzę te tłumy korzystające z tych urządzeń. Pieniądze wyrzucane w błoto, siłownia w każdej wsi, a trawy rosną tam do kolan

Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter