poniedziałek, 28 września 2020 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Rowerzysta uderzył w samochód i odjechał. Policjanci z Ostrołęki poszukują świadków

Mundurowi z ostrołęckiego wydziału prewencji prowadzą postępowanie dotyczące zdarzenia drogowego z udziałem samochodu i jednośladu. Mężczyzna jadąc rowerem po drodze publicznej, nie zachował ostrożności, w wyniku czego uderzył pojazdem w samochód. Po zdarzeniu, oddalił się z miejsca.

Do zdarzenia doszło w czwartek 5  grudnia o godzinie 16.50 w rejonie ulicy ks. Antoniego Pęksy w Ostrołęce.

Reklama - Według wstępnych ustaleń policji, kierujący rowerem mężczyzna w wieku około 60 lat ubrany w kurtkę zimową z czerwonymi elementami na ramionach, jadąc po drodze publicznej, nie zachował ostrożności, w wyniku czego uderzył jednośladem w samochód. Po zdarzeniu, kiedy kierowca auta oglądał uszkodzenia, rowerzysta oddalił się z miejsca zdarzenia - informuje podkom. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Ponadto, 28 listopada br. w godz. 12.30-13.40 przy ul. Targowej w Ostrołęce, w wyniku nieustalonego manewru doszło do uszkodzenia pojazdu marki Peugeot 2008. W tym przypadku sprawca po zdarzeniu również odjechał.

Osoby, które posiadają informacje na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu (29) 760-14-84.

Wyświetleń: 1837 komentarze: 0
09.12.2019, 15:18r. Drukuj
Powrót