piątek, 21 lutego 2020 r., imieniny Eleonory, Kiejstuta, Fortunata

Reklama   |   Kontakt
MS Serwis

Aktualności

Nie masz pomysłu na świąteczny prezent? Zajrzyj do "Fotonu"

Brakuje ci pomysłu na świąteczne prezenty dla najbliższych? Wstąp do zakładu fotograficznego "Foton", gdzie znajdziesz moc rozmaitych upominków w przystępnych cenach. W ofercie m.in. zdjęcia w ślicznych ramkach, fotografie na kubkach, koszulkach i wiele innych drobiazgów.

Fotografie rodzinne utrwalone na różnego rodzaju elementach będą towarzyszyć wam przez wiele lat. W "Fotonie" do dyspozycji klientów jest największy wybór ramek w Ostrołęce. Zdjęcia mogą zostać także utrwalone na koszulkach, parasolkach, poduszkach, filiżankach, maskotkach i wielu innych gadżetach, których duży wybór czeka na klientów. Na kolekcjonerów czekają z kolei albumy na monety i znaczki w bardzo niskich cenach.

- Zapraszam serdecznie do naszego punktu przy ulicy Sikorskiego 3 - mówi właściciel "Fotonu", Stanisław Kaczmarczyk. - Z pewnością szeroka oferta zakładu fotograficznego zaspokoi wszystkich szukających świątecznych upominków. Z roku na rok dużą popularnością cieszą się fotokubki oraz zdjęcia w ramkach.

Zakład fotograficzny "Foton" jest jedynym w Ostrołęce, gdzie można skorzystać z możliwości zachowania swoich wspomnień z dawnych kaset VHS.

- Za pomocą najnowszej technologii przegrywamy kasety VHS na płyty DVD oraz inne nośniki - mówi Stanisław Kaczmarczyk. - W ten sposób klienci mogą zachować nagrania nawet z ubiegłego wieku i po latach oglądać je na nowo w święta z całymi rodzinami. Wspomnienia są wciąż żywe.

W ofercie także najtańsze i szybkie wykonywanie zdjęć do dokumentów oraz wiele pomysłów na prezent: kubki z nadrukami i różnorodne upominki. Zakład fotograficzny "Foton" zachęca również do skorzystania z usług fotograficznych, wideofilmowania oraz oprawy muzycznej podczas imprez okolicznościowych, m.in. wesel, chrzcin i komunii.

Zapraszamy,

Zakład fotograficzny "Foton"

Ostrołęka, ul. Sikorskiego 3

pn.-pt. 9.00-18.00, sob. 9.00-13.00

tel. 603-125-859

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 3352 komentarze: 0
12.12.2019, 11:11r. Drukuj
Powrót