niedziela, 20 września 2020 r., imieniny Eustachego, Filipiny, Faustyny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Promocje bukmacherskie - najczęściej spotykane

Zakłady bez ryzyka, darmowe zakłady, kody promocyjne i inne - czym najczęściej kuszą graczy legalni bukmacherzy? Rynek zakładów bukmacherskich, jak każdy inny tego typu, kieruje się zasadą: im więcej klientów, tym większy zysk.

Nic w tym odkrywczego, jednak nie brakuje osób, które myślą, że hazard w tym wydaniu pozwoli im się szybko wzbogacić. Liczne promocje bukmacherskie i bonusy oferowane na start oraz zniżki i darmowe dodatki, którymi przyciągani są nowi i stali gracze, to nic innego jak zgrabny zabieg marketingowy. Jego celem jest namówienie użytkowników do dokonania przelewu i zasilenie swojego konta gracza. Legalni bukmacherzy prześcigają się w takim wabieniu graczy, oczywiście w granicach obowiązującego prawa. Co ważne, wyłącznie podmioty z licencją Ministra Finansów mają prawo funkcjonować na polskim rynku zakładów. Nie warto ryzykować gry w szarej strefie, ponieważ grożą za to poważne konsekwencje prawne.

W niniejszym tekście przyjrzymy się bliżej najczęściej spotykanym formom promocji, jakimi nęcą nas legalni bukmacherzy.

Legalne zakłady bukmacherskie - najczęściej spotykane promocje bukmacherskie

Na samym początku, już w trakcie zakładania konta, możemy liczyć na bonus powitalny. Jego najpopularniejsza postać to zwiększenie naszego pierwszego depozytu, bądź depozytów. Przeglądając ofertę legalnych bukmacherów, dochodzimy do wniosku, że w większości przypadków taka akcja polega na podwojeniu pierwszej wpłaty do pewnej kwoty. Innymi słowy, im więcej przelejemy, tym więcej otrzymamy. Hojność firmy ma jednak swoją granicę i jest nią odgórna wartość (określona regulaminem akcji), po przekroczeniu której kurek z profitami zostanie zakręcony. Dla przykładu: maksymalna kwota dodatku to 500 zł. Wpłacimy 400 zł - otrzymamy 400 zł, wpłacimy 500 zł - dostaniemy 500 zł, wpłacimy 600 zł lub więcej - dostaniemy 500 zł. Ktoś powie, że podwojenie pierwszej wpłaty to niezły interes. Nie do końca - ów bonus stanie się faktycznie nasz dopiero po spełnieniu szeregu warunków. Zazwyczaj zanim będziemy mogli przelać go na swoje konto, przyjdzie obrócić nim kilka razy (zawrzeć zakłady za sumaryczną stawkę będącą wielokrotnością bonusu). Dodatkowe ograniczenia na czas takiego zabiegu (mamy na to np. 30 dni) oraz minimalne kursy zdarzeń na kuponach wliczanych do akcji mogą przyczynić się do tego, że droga do zdobycia pieniędzy nie będzie taka prosta, jak nam się wcześniej wydawało.

Kolejną popularną promocją bukmacherską proponowaną przez bukmachera jest zakład bez ryzyka. Na czym polega? Najprościej mówiąc, w przypadku błędnego typu poniesiony przez gracza wkład (pewna kwota lub do pewnej kwoty) zostanie mu zwrócony. W większości przypadków nie możemy sobie wybierać zdarzeń, jakich chcemy. Mamy minimalny kurs oraz konkretny zbiór dyscyplin sportowych lub wydarzeń, na których możemy budować swój kupon. Ten bonus jednak jest dość poszukiwany, ponieważ daje szansę na uzyskanie profitu całkowicie za darmo.

Od czasu do czasu legalni bukmacherzy dają graczom możliwość zawarcia zakładu, który jest darmowy. To tzw. freebet. Innymi słowy, ta promocja bukmacherska polega na dodaniu do naszego konta pewnej kwoty, którą możemy przeznaczyć na grę. Ekstra pieniądze otrzymane bez żadnego wkładu własnego są bez wątpienia najbardziej pożądanym bonusem powitalnym.

Powyższe akcje to najczęściej spotykane formy promocji. Wszystkie są dedykowane osobom posiadającym indywidualne konto gracza u danego bukmachera. Jedyne warunki, jakie muszą spełniać chętni, to rejestracja konta oraz bycie pełnoletnim (w grach hazardowych mogę uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie).

Poza promocjami bukmacherskimi jakie już opisaliśmy, możemy spotkać także wszelkiego rodzaju programy lojalnościowe, bezpodatkowe zakłady, zwiększanie kursów wybranych zdarzeń i wiele innych. Więcej na ten temat promocji bukmacherskich znajdziesz na stronie https://www.promocjebukmacherskie.com/. Najszybciej o nowych i stałych promocjach dowiesz się jednak odwiedzając bezpośrednio stronę internetową wybranego bukmachera. Zachowaj jednak ostrożność w grze i pamiętaj że zakłady mogą uzależnić.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 645 komentarze: 0
13.12.2019, 13:11r. Drukuj
Powrót