poniedziałek, 28 września 2020 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Wyjazd Zwykłych-Niezwykłych. W teatrze Buffo obejrzały "Politę" z Nataszą Urbańską (zdjęcia)

W ramach spotkań "Zwykłe - Niezwykłe", panie pojechały do Teatru Buffo w Warszawie, aby podziwiać inną niezwykłą - Nataszę Urbańską w spektaklu "Polita". W silnym składzie 56 osób, autokarowa wycieczka dotarła do stolicy, aby nie tylko obejrzeć spektakl, ale też poczynić przygotowania do świąt.

Organizacji wyjazdu podjęła się Halina Bartłoszewska we współpracy z organizatorkami "Strefy Rozwoju Kobiety" Moniką Suchecką i Małgorzatą Biedrzycką.

Reklama Był to niezwykły czas dla wszystkich kobiet pod wieloma względami - wspólne rozmowy, trochę poważnie, a trochę z humorem, zakupy świąteczne, spektakl "Polita" i na koniec trochę magii świąt Bożego Narodzenia podczas spaceru po Starym Mieście. 

- Wspólnie spędzony czas zaowocował  pomysłami na kolejne spotkania oraz wyjazdy.  Korzystając z okazji "Zwykłe-Niezwykłe" życzą wszystkim kobietom, aby te święta były dla każdej  z nas wyjątkowe, przepełnione miłością, radością i pokojem w sercu. Nie zatraćcie się, drogie kobiety, w porządkach i przygotowaniach wielu potraw, aby nie umknęło to co najważniejsze w tych świętach. A w Nowym Roku zapraszamy na dalsze spotkania Zwykłych i Niezwykłych. Będziemy się wspierać, realizować nasze marzenia a przede wszystkim rozwijać naszą kobiecość i inspirować się wzajemnie - życzą "Zwykłe-Niezwykłe".

Wyjazdowe spotkanie odbyło się w ramach motywacyjnych spotkań kobiet "Zwykłe - Niezwykłe".

Zobacz zdjęcia:
Spotaknie wyjazdowe w ramach projektu "Zwykle - Niezwykle"

Więcej zdjęć: Spotaknie wyjazdowe w ramach projektu "Zwykle - Niezwykle"

Zdjęcie. archiwum prywatne

Wyświetleń: 1801 komentarze: 0
17.12.2019, 12:35r. Drukuj




Powrót