poniedziałek, 28 września 2020 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Świąteczne wypieki z Serafina. Warto spróbować (zdjęcia, wideo)

Na świątecznym stole nie może zabraknąć słodkich wypieków z Piekarni Kurpiowskiej Serafin, która dba o tradycyjne wypieki. Makowiec, serniki, babki i wiele innych produktów sprawią, że święta Bożego Narodzenia będą niezapomniane. Wybierzcie coś dla siebie.

- Boże Narodzenie charakteryzuje się ciepłą i rodzinną atmosferą. Warto ten czas umilić sobie słodkościami. Nasza firma przygotuje mnóstwo wypieków, a wśród nich dużą popularnością cieszą się m.in. serniki i babki - mówi właściciel Piekarni Kurpiowskiej Serafin Andrzej Żubrowski. - W naszej piekarni przygotowujemy szeroki wybór ciast różnego rodzaju, aby spełnić wymagania naszych klientów - dodaje.

Wyroby z Piekarni Kurpiowskiej Serafin cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem przez cały rok i są znane w całym kraju.

- Nasze produkty zyskują uznanie konsumentów w całym kraju i otrzymały już wiele wyróżnień. Cieszymy się z tego faktu, bo to nas mobilizuje do dalszej ciężkiej i wytężonej pracy - mówi właściciel firmy Andrzej Żubrowski.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia Piekarnia Kurpiowska Serafin przygotowała specjalną ofertę. W dniach od 18 do 31 grudnia 2019 roku ciasta w promocyjnej cenie 19.99 zł/kg i 24.99 zł/kg. Na klientów czeka bardzo duży wybór ciast m.in. serniki, makowce, jabłeczniki, tiramisu, ciasta czekoladowe, rolady, babki, keks, piernik, sękacz i wiele innych.

Odwiedź punkty sprzedaży:

- w Ostrołęce przy ul. Sikorskiego 17, ul. Piłsudskiego (plac PKS), hali targowej Feniks (lokal J08),

- w Troszynie przy ul. Szkolnej 1,

- w Kadzidle przy ul. Sportowej 5 i ul. Trasa Mazurska 2,

- w Łysych przy ul. Kościelnej 16.

Zadzwoń i złóż zamówienie już teraz! Tel. (29) 594-01-50.

Odwiedź profil na Facebooku i weź udział w specjalnym, świątecznym konkursie.

Zobacz zdjęcia:
Świąteczna promocja ciast z Piekarni Kurpiowskiej Serafin

Więcej zdjęć: Świąteczna promocja ciast z Piekarni Kurpiowskiej Serafin

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 3311 komentarze: 0
18.12.2019, 09:43r. Drukuj
Powrót