sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Kiermasz stroików oraz warsztaty bożonarodzeniowe w ostrołęckim i myszynieckim TPD (zdjęcia)

Boże Narodzenie to magiczny czas spędzany w gronie rodziny, do którego każdy się przygotowuje. Nie inaczej było w Placówkach Wsparcia Dziennego TPD w Ostrołęce i Myszyńcu. Dzieci tworzyły świąteczne ozdoby, sprzedawały je na kiermaszu, ale też uczyły się nakrywać stół do wigilijnej wieczerzy. 

Dzieci z oddziału w Ostrołęce stworzyły rozmaite ozdoby - renifery i postaci świętego Mikołaja z płyt CD, gwiazdy i bombki z papieru, ozdabiane cekinami oraz metodą decoupage. Każda osoba zrobiła też świecznik, który stanie na świątecznym stole wychowanków. Dzieci uczyły się również, jak przygotować stół, jak zastawić oraz poznały kilka sposobów składania serwetek.

Reklama Natomiast dzieci z myszynieckiej placówki, zorganizowały kiermasz świąteczny. Dzieci przygotowały ozdoby podczas zajęć w placówce. Wieńce, bombki, świeczniki i zawieszki na choinkę cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

- Podczas tworzenia ozdób jedynym ograniczeniem była nasza wyobraźnia. Zaś wspólnie spędzony czas upłynął miło i radośnie. Dzięki ofiarności i zebranym funduszom, dzieci z placówek będą mogły zorganizować kreatywny tydzień podczas ferii zimowych - czytamy w relacji.

Zobacz zdjęcia na stronie Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Ostrołęce.

Fot. TPD w Ostrołęce

Wyświetleń: 706 komentarze: 0
25.12.2019, 09:36r. Drukuj
Powrót