wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Dołącz do grona sponsorów ostrołęckiego finału WOŚP! Możesz wspierać finansowo lub przekazać coś na licytację

Już 12 stycznia 2020 roku dołączymy w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim do 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. każdy chętny może wrzucić datki do puszek, które będą nosili wolontariusze. Miejski finał można też wesprzeć w inny sposób - finansowo lub przekazując na licytacje przedmioty, gadżety lub usługi.

Do współpracy, przedstawiania swoich propozycji i pomysłów zaprasza ostrołęcki sztab WOŚP.

Reklama - Już 12 stycznia w różnych miejscach na całym świecie zagra orkiestra rozpalająca ludzkie serca w środku zimy do czerwoności! Wierzymy, że razem możemy więcej, więc zwracamy się do firm, ale również osób indywidualnych z prośbą o wsparcie tej pięknej inicjatywy! Jeśli macie możliwość wesprzeć organizację miejskiego finału, finansowo lub przekazując na licytacje gadżety i usługi - zapraszamy do współpracy! W zamian firmom oferujemy możliwość reklamy - sponsorów już niedługo zaczniemy tutaj umieszczać, dzięki czemu zobaczycie kto już nas wspiera - czytamy w informacji ostrołęckiego sztabu.

Reklama Jeśli zdecydujecie się na wsparcie inicjatywy, będzie też możliwość wywieszenia niewielkich banerów reklamowych w okolicy sceny, gdzie rozegrany będzie 28 finał WOŚP. Sponsorzy będą również wymieniani na scenie podczas trwania finału. Ostrołęcki sztab zaprasza do kontaktu, przedstawiania swoich propozycji i pomysłów oraz współpracy.

Kontaktować można się bezpośrednio z Dawidem Rutkowskim pod numerem tel. 791-463-706 lub z szefową sztabu - numer tel. 720-817-504. Można też pisać na e-mail: wosp.ostroleka.sponsorzy@gmail.com lub na Facebooku.

Wolontariuszom przypominamy, że czasu na rejestrację pozostało niewiele. Zachęcamy do zgłaszania się i włączenia w ostrołęcki finał WOŚP, który już 12 stycznia 2020 roku. Zarejestrujesz się w siedzibie sztabu na terenie powiatu lub w Ostrołęce poprzez rejestrację online. Są jeszcze wolne miejsca.

Wyświetleń: 1061 komentarze: 1
06.01.2020, 08:49r. Drukuj
Powrót


W dniu @ 13:52, 08.01.2020

IP: 185.240...203

Nie chcę