piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Ktoś podejrzany kręci się obok twojego domu? Reaguj

Ostrołęcka policja apeluje do mieszkańców Ostrołęki i powiatu o zwracanie szczególnej uwagi na podejrzane osoby i samochody, które bez celu poruszają się w rejonie domów i klatek schodowych bloków. Nieznajomi często dokonują obserwacji, by następnie połasić się na nasze mienie.

O każdej wzbudzającej nasze podejrzenia osobie oraz pojeździe należy niezwłocznie poinformować policję. Podczas przekazywania zgłoszenia należy zapamiętać jak najwięcej szczegółów o podejrzanych osobach, lub samochodach np. markę i kolor pojazdu, numery rejestracyjne, a także ubiór osób, które wzbudzają nasze obawy.

Reklama - Bardzo często to państwa sygnały mają ogromny wpływ na zwiększenie bezpieczeństwa. Odpowiednia reakcja przyczynia się do zatrzymania sprawców. Pamiętajmy, że szybkie zgłoszenie, to szybka reakcja, dlatego kiedy widzimy w pobliżu miejsca naszego zamieszkania obcy samochód jeżdżący bez celu, bądź stojący zaparkowany poinformujmy o tym policjantów - uczula podkom. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Przestępcy równie często jak okolice domów jednorodzinnych odwiedzają klatki schodowe bloków.

Reklama - Tak samo sytuacja przedstawia się w rejonie bloków. Obce osoby chodzące bez celu po klatkach schodowych  również powinny wzbudzić naszą czujność - wyjaśnia podkom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.

Za każdym razem kiedy takie osoby wzbudzą nasze podejrzenia zgłośmy to na policję. Tego rodzaju zgłoszenia można przekazywać anonimowo bezpośrednio do dyżurnego ostrołęckich policjantów pod numer pod numer telefonu (29) 760-14-24.

Wyświetleń: 1334 komentarze: 1
15.01.2020, 13:56r. Drukuj
Powrót


Józef @ 09:47, 17.01.2020

IP: 46.170...201

ale co to znaczy podejrzany? dla mnie to wyznawcy pislamu

Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter