środa, 26 lutego 2020 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Magda Umer wystąpiła w Kadzidle. To był wyjątkowy koncert (zdjęcia)

W Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle wystąpiła legendarna Magda Umer, piosenkarka, autorka recitali, dziennikarka, reżyserka, aktorka. Artystce towarzyszył znakomity pianista Wojciech Borkowski. Wielbiciele Magdy Umer nie tylko wysłuchali piosenek, ale również wspomnień, dygresji oraz żartów.

W Kadzidle pięknie zabrzmiały cenione utwory: "Oczy tej małej", "Już szumią kasztany", "Koncert jesienny", "Miasteczko Bełz".

Reklama - Magda Umer została nagrodzona owacją na stojąco, pieśnią "Pobłogosław Jej", kiercem-kurpiowską koroną, pięknymi wycinankami. Wycinanka trafiła również do Wojciecha Borkowskiego. Nie zabrakło rozmów, autografów, pięknych podziękowań - czytamy na stronie Urzędu Gminy w Kadzidle.

Koncert Magdy Umer odbył się w piątek 10 stycznia. Relacja fotograficzna z wydarzenia znajduje się na stronie Urzędu Gminy w Kadzidle.

Fot. Urząd Gminy w Kadzidle

Wyświetleń: 1004 komentarze: 1
16.01.2020, 09:00r. Drukuj
Powrót


gość @ 20:25, 17.01.2020

IP: 5.173...183

Niektórzy przyszli przez pomyłkę na ten koncert. A tu bez wódki i zagrychy. I teksty jakieś dziwne i ona nie tańczy dla mnie. Jakaż to męka tak siedzieć bez rozumienia o co chodzi. Ale pokazać się z przełożonym trzeba laughing