Quantcast

poniedziałek, 4 lipca 2022 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Trzecia Czarnowiecka Wyprzedaż Garażowa za nami. Zobacz, co ciekawego można było znaleźć na stoiskach (zdjęcia)

Już po raz trzeci w Czarnowcu spotkali się amatorzy wyprzedaży - osoby, chcące pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów, ale też ci, którzy poszukiwali ciekawych rzeczy w okazyjnej cenie. Coś, co jednemu już się opatrzyło, dla drugiego stanowi zupełną nowość. Zobacz, co można było zakupić.

Sukces dwóch poprzednich edycji wyprzedaży sprawił, że organizatorzy po raz kolejny dali szansę mieszkańcom na to, aby ofiarowali przedmiotom drugie życie. Wydarzenie, jak poprzednio, przyciągnęło do Czarnowca wiele osób - zarówno sprzedających jak i kupujących.

Reklama Na placu przed świetlicą wiejską powstały stoiska, na których aż roiło się od rozmaitych przedmiotów - od zabawek dla dzieci, książek, ubrań, przedmiotów codziennego użytku, elementów dekoracyjnych i wystroju wnętrz po różnego rodzaju sprzęty i maszyny. Była to fantastyczna okazja do pozbycia się rzeczy już niepotrzebnych, ale też nabycia czegoś w okazyjnej cenie lub znalezienia perełek, które być może nie są już dostępne w powszechnej sprzedaży. 

W wyprzedaży mogli uczestniczyć wszyscy chętni, za wyjątkiem firm zajmujących się profesjonalną sprzedażą. Każdy stworzył własne stoisko. Zobacz w naszej galerii, co można było tam znaleźć.

III wyprzedaż garażowa odbyła się w niedzielę 19 lipca br. przy świetlicy wiejskiej, ul. Dzikiej Róży w Czarnowcu.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
III Czarnowiecka Wyprzedaż Garażowa

Więcej zdjęć: III Czarnowiecka Wyprzedaż Garażowa

Wyświetleń: 5410 komentarze: -
19.07.2020, 11:51r. Drukuj


Powrót