poniedziałek, 10 sierpnia 2020 r., imieniny Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Pandemia nie odpuszcza. Dobowy rekord zakażeń

W szybkim tempie rośnie liczba osób zarażonych koronawirusem w naszym kraju. Ostatnio odnotowano 657 nowych zachorowań na COVID-19. Najwięcej zakażeń przybyło na terenie województw: śląskiego (227), mazowieckiego (104) i małopolskiego (77). Zmarło siedem kolejnych osób.

- Mamy 657 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: śląskiego (227), mazowieckiego (104), małopolskiego (77), wielkopolskiego (59), dolnośląskiego (35), łódzkiego (30), podkarpackiego (28), lubelskiego (20), kujawsko-pomorskiego (17), pomorskiego (15), opolskiego (13), lubuskiego (11), warmińsko-mazurskiego (9), podlaskiego (6), zachodniopomorskiego (4) i świętokrzyskiego (2) - podało dziś Ministerstwo Zdrowia.

Reklama

Zmarły następne osoby.

- Z przykrością informujemy o śmierci 7 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 83-K, 70-M Radom, 91-K Wschowa, 59-M, 79-K, 59-M Kraków, 80-M Siedlce (mieszkaniec woj. lubelskiego). Większość osób miała choroby współistniejące - przekazał resort zdrowia.

Liczba zakażonych koronawirusem: 45 688/1 716 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Wyświetleń: 1579 komentarze: 8
31.07.2020, 15:55r. Drukuj
Powrót


Lachy My! @ 16:57, 31.07.2020

IP: 2a01:110f...d3c1

Artur Łoboda Kraków 20 lipca 2020r.:
cd:
Jakim trzeba być KR/ETYNEM, aby uwierzyć w takie brednie.
Człowiek nie wykazujący żadnych objawów chorobowych ma być chorym tylko dlatego, że jakiś pseudotest to wykazuje?
Nie mogę wykluczyć, że Łukasz Szumowski chce w ten sposób zakryć fakt, iż dokonał wielkiego przestępstwa gospodarczego, bo za ogromne pieniądze zakupił całkowicie bezwartościowe "testy" - podobnie jak wcześniej - bezwartościowe maseczki na twarz.
Ja bym przełknął straty gospodarcze Państwa na ogromną skalę.
Ale zbrodni ludobójstwa mu nigdy nie podaruję.
Była w styczniu bieżącego roku bardzo niebezpieczna epidemia infekcji dróg oddechowych, którą przeszły setki tysięcy Polaków - w tym wiele małych dzieci.
Ale wtedy Łukasz Szumowski zajęty był lansowaniem się z Prezydentem RP i nawet nie zauważył tego faktu.
Rozzuchwalony pełną bezkarnością za wszystkie ZBRODNIE - jakich dokonał w okresie terroru pandemiowego, Łukasz Szumowski odgraża się dziś, że to dopiero początek bezprawia.
Już zapowiada "nawrót epidemii", albo też "drugą falę epidemii" - której w Polsce nie było!
Jest rzeczą oczywistą, że w dalszym ciągu będzie prowadził terror i pozbawiał praw publicznych Obywateli Polski.
Za to - czego do tej pory dokonał Łukasz Szumowski - grozi mu połowa artykułów Kodeksu Karnego.
Mam nadzieję, że poniesie za to kiedyś konsekwencje.
Ja koncentruję się na obecnej zbrodni ludobójstwa poprzez zmuszanie Polaków do samo-zatruwania wydychanym powietrzem i samo-zatruwania bakteriami rozwijającymi się na maseczkach.
Wraz z Łukaszem Szumowskim przed Sądem winien stanąć też Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, oraz Komendant Główny Policji.
A także WSZYSCY OSZUŚCI z dyplomami medycznymi, którzy KŁAMIĄ na temat jakiejś pandemii i tym samym utwierdzają Polaków w strachu przed niewidzialną chorobą.

Co to jest SARS CoV-2?

Nie mam zielonego pojęcia: co wydarzyło się w Chinach?
Ale na wieść o masowych zgonach we Włoszech - już w marcu pisałem w niezależnych mediach, że we Włoszech dokonywane są MORDY MEDYCZNE na pacjentach!
Do wniosku takiego doszedłem - gdy przeczytałem o "procedurach medycznych" stosowanych wobec chorych.
Moje słowa potwierdził później najwybitniejszy włoski wirusolog o międzynarodowej renomie profesor Giulio Tarro, który został nagrodzony w Ameryce Tytułem, "najlepszego wirusologa roku", a w 2015 roku był Kandydatem do Nagrody Nobla w dziedzinie Medycyny.
Pacjenci we Włoszech MORDOWANI byli przez podanie czystego tlenu do respiratorów.
Giulio Tarro wspólnie z Pasquale Mario Bacco i Prokuratorem Angelo Giorgianni założyli Stowarzyszenie L'Eretico, które złożyło w Wysokim Trybunału Sprawiedliwości UE akt oskarżenia przeciwko Państwu Włoskiemu o wszystkie zbrodnie dokonane w czasie rzekomej "walki z pandemią".
Pasquale Mario Bacco mówi bez ogródek:
"Zabijaliśmy, choć w dobrej wierze, pacjentów na oddziale intensywnej terapii. Nie wykonując sekcji zwłok, nie wiedzieliśmy, co wirus wywołuje w organizmie, błędnie myśleliśmy, że działa on na poziomie płuc, podczas gdy uszkodzenie było na poziomie naczyniowym, a później w narządach.
Nie stosowaliśmy środków przeciwzapalnych, hydroksychlorochiny i heparyny, o których wiemy dzisiaj, że są fundamentalne, podczas gdy „spalaliśmy” tkanki płuc przy głębokiej wentylacji.
" We Włoszech wprowadziliśmy karę śmierci, umożliwiając zakażonym pacjentom kontakt z głównym celem wirusa, czyli osobami starszymi i pacjentami ze współistniejącymi patologiami w RSA. Skazaliśmy ich nie tylko na śmierć, ale także na straszliwą śmierć w absolutnej samotności."
O maskach na twarz wypowiada następujące słowa:
" Maski w obecnych temperaturach tworzą prawdziwe podłoże hodowlane mikroorganizmów przed nosem i ustami, wraz z rozwojem bardzo niebezpiecznej koncentracji mikroorganizmów gotowych do rozprzestrzeniania się w naszym ciele.
Ponadto noszenie masek przez wiele godzin powoduje hiperkapnię, czyli większe stężenie dwutlenku węgla i deficyt tlenu, co bardzo spowalnia reakcje; wyobraź sobie, jak niebezpieczne jest takie działanie. Hiperkapnia determinuje i nasila kwasicę komórkową, która stanowi najlepszą pożywkę do rozwoju raka."

Wiszący Dzik @ 17:52, 31.07.2020

IP: 83.24...197

Odpuszcza odpuszcza. Dzisiaj w Radio 24 słyszałem jak mówili że w Holandii lekarze sie zebrali i orzekli że noszenie maseczek przynosi więcej szkody niż pożytku i nie zalecają ich noszenia. Ale się porobiło! Ja zwykły człowiek od początku to wiedziałem a "renomowani lekarze dopiero teraz! Ale jaja ale jaja! A samo Radio 24 może nie jest radiem głównego nurtu ale nie jest też jakimś tam "podziemnym antysystemowym radiem. Nawet "Covidziarze" już ucichli nie "brzdąkają" nam tutaj. A te co "une" tak straszą to ja myśle że to są już ich "ostatnie Podrygi".

Moje pienionszki @ 21:53, 31.07.2020

IP: 2001:67c...ae14

Marszauek potrzebuje pienionszkuf na wyjazd na narty do włoch

Do Wiszący Dzik @ 22:09, 31.07.2020

IP: 2a00:f41...c96

Pierwszy raz znalazłeś gdzieś potwierdzenie swojego (moim zdaniem niesłusznego) zdania, ze sie tak cieszysz? :D

Eda @ 00:09, 01.08.2020

IP: 2a00:f41...af54

Sytuacja jest opanowana przeciez.
Powszechnie wiadomo, ze 600 to duzo mniej niż 300
Chwała PiS!
Chwała Suweren!
🤣🤣

Anka @ 08:21, 01.08.2020

IP: 188.146...218

Mam nadzieje. ze ci co zaplanowali ta " Plandemie " i zniszczyli caly swiat aby wprowadzic NWO poniosa kiedys kare....?! Najgorsze jest to, ze 80 % uwierzylo w ta scieme i daje sie tresowac i zniewalac....! Dzisiaj w DE cale Niemcy zjezdzaja sie do Berlina, demonstruja swoje niezadowolenie i chca odwolac ta scieme...! Skorumpowane rzady mysla, ze sa wieczne / Prez. Bialorusi ujawnil ile zaproponowali mu za wprowadzenie restrykcji ale odrzucil te grube miliony i pozosstal wierny swojemu narodowi /. Drodzy Rodacy...my spimy noszac grzecznie kagance i myslimy, ze wolnosc spadnie nam z nieba....! Spijmy dalej.....

xyz @ 13:11, 01.08.2020

IP: 188.146...142

Anka @ 08:21, 01.08.2020
IP: 188.146...218
.
I.D.I.O.T.K.A
.

GrzesioInżynier @ 14:51, 01.08.2020

IP: 188.147...175

No, to najwyższy czas powiedzieć sprawdzam! A może ci zagorzali wyznawcy teorii spiskowych, te anonimowe internetowe hieny przesłali by do redakcji oświadczenie, że w przypadku zarażenia koronawirusem kategorycznie odmawiają podłączania do respiratora. Hę... Znajdzie się jaki?... no!... a gdzie wy wszyscy?