poniedziałek, 10 sierpnia 2020 r., imieniny Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Mieszkańcy osiedla Stacja proszą o ustawienie koszy i ławek wzdłuż ulic Ostrowskiej i Słowackiego

Na biurko prezydenta miasta Łukasza Kulika trafiła kolejna interpelacja. Radny Mariusz Łuba w imieniu mieszkańców osiedla Stacja, zwrócił się do włodarza z prośbą o montaż ławek oraz koszy na śmieci wzdłuż ulic Słowackiego i Ostrowskiej. Odcinek ten jest bowiem chętnie uczęszczany przez spacerowiczów. 

Obecne na odcinku ulic Ostrowskiej i Słowackiego trwają prace remontowe. Mieszkańcy proponują, by ustawianiem nowych koszy i ławek zajęć po zakończeniu przebudowy.

Reklama- Zwracam się do pana w imieniu mieszkańców osiedla Stacja, którzy proszą o montaż ławek na odcinku drogi Juliusza Słowackiego i Ostrowskiej w Ostrołęce. Po wybudowaniu na tym odcinku chodników, miejsce to stało się jednym z chętniej uczęszczanych szlaków spacerowych, na którym jak twierdzą - nie mają gdzie odpocząć. Problem może wydawać się błahy dla młodszych mieszkańców miasta. Inaczej sprawę postrzegają osoby starsze, a także rodziny z dziećmi. Proponuję również, aby na tym odcinku zostały ustawione kosze na śmieci, co z pewnością przyczyni się do zmniejszenia zaśmiecana terenu. Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że inwestycja jest w realizacji, dlatego proponuję, aby zająć się sprawą po zakończeniu prac - czytamy w interpelacji radnego Mariusza Łuby.

Interpelacja wpłynęła do urzędu miasta 24 lipca. Do tematu wrócimy.

Odsłon: 545 komentarze: 1
11:58, 01.08.2020r. Drukuj
Powrót


Iga @ 16:43, 01.08.2020

IP: 37.47...74

Prosimy także o ustawienie koszy wzdłuż ul. Ostrołęckich Harcerzy! A drobnych pijaczków tzw. małpek prosimy o wyrzucanie ich do śmietnika, a nie wprost pod nogi!

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót