środa, 23 września 2020 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Mieszkańcy osiedla Stacja proszą o ustawienie koszy i ławek wzdłuż ulic Ostrowskiej i Słowackiego

Na biurko prezydenta miasta Łukasza Kulika trafiła kolejna interpelacja. Radny Mariusz Łuba w imieniu mieszkańców osiedla Stacja, zwrócił się do włodarza z prośbą o montaż ławek oraz koszy na śmieci wzdłuż ulic Słowackiego i Ostrowskiej. Odcinek ten jest bowiem chętnie uczęszczany przez spacerowiczów. 

Obecne na odcinku ulic Ostrowskiej i Słowackiego trwają prace remontowe. Mieszkańcy proponują, by ustawianiem nowych koszy i ławek zajęć po zakończeniu przebudowy.

Reklama - Zwracam się do pana w imieniu mieszkańców osiedla Stacja, którzy proszą o montaż ławek na odcinku drogi Juliusza Słowackiego i Ostrowskiej w Ostrołęce. Po wybudowaniu na tym odcinku chodników, miejsce to stało się jednym z chętniej uczęszczanych szlaków spacerowych, na którym jak twierdzą - nie mają gdzie odpocząć. Problem może wydawać się błahy dla młodszych mieszkańców miasta. Inaczej sprawę postrzegają osoby starsze, a także rodziny z dziećmi. Proponuję również, aby na tym odcinku zostały ustawione kosze na śmieci, co z pewnością przyczyni się do zmniejszenia zaśmiecana terenu. Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że inwestycja jest w realizacji, dlatego proponuję, aby zająć się sprawą po zakończeniu prac - czytamy w interpelacji radnego Mariusza Łuby.

Interpelacja wpłynęła do urzędu miasta 24 lipca. Do tematu wrócimy.

Wyświetleń: 653 komentarze: 1
01.08.2020, 11:58r. Drukuj
Powrót


Iga @ 16:43, 01.08.2020

IP: 37.47...74

Prosimy także o ustawienie koszy wzdłuż ul. Ostrołęckich Harcerzy! A drobnych pijaczków tzw. małpek prosimy o wyrzucanie ich do śmietnika, a nie wprost pod nogi!