piątek, 18 września 2020 r., imieniny Stefanii, Irmy, Stanisława

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Kino samochodowe w Łęgu Przedmiejskim. Przed widzami komedia "Za jakie grzechy, dobry Boże?"

Na polanie w Łęgu Przedmiejskim (gm. Lelis) odbędzie się kolejna impreza plenerowa. Tym razem organizatorzy zapraszają mieszkańców na trzecią edycję kina samochodowego. Widzowie obejrzą ze swoich aut komedię produkcji francuskiej zatytułowaną "Za jakie grzechy, dobry Boże?"

Na widzów czekał będzie duży ekran o wymiarach 10 na 7,5 metra. Każdy będzie mógł oglądać film ze swojego samochodu, a dźwięk słyszeć przed samochodowe radio, na specjalnie wydzielonych falach radiowych.

Reklama

O czym będzie film? Kto ciekawy, poniżej krótka zapowiedź z serwisu filmweb.pl:

Rzecz idzie o cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców - żeby dobrze wyszły za mąż. Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Jak nie zwariować, próbując wszystkich pogodzić ze sobą? Czy to wszystko może skończyć się na ślubnym kobiercu, czy raczej wywoła totalną wojnę domową?

Wydarzenie odbędzie się w piątek 18 września br. w Łęgu Przedmiejskim (gm. Lelis) nieopodal posesji nr 100C. Początek seansu o godz. 20.00.

Odsłon: 848 komentarze: 0
09:21, 16.09.2020r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
PWSIP
IdealLine

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Kangurek
Neo
Ynet.pl
Sklep Enter
MKKK