piątek, 18 września 2020 r., imieniny Stefanii, Irmy, Stanisława

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Kolejny DKF za nami. Pasjonaci kina obejrzeli kanadyjską produkcję "Matthias i Maxime" (zdjęcia)

Kinomaniacy wzięli udział w kolejnym seansie, który odbył się w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego "Rejs". W ostrołęckim kinie "Jantar" wyświetlono film pt. "Matthias i Maxime". Historia tytułowych bohaterów dostarczyła widzom dużej dawki emocji. Kolejne spotkanie z cyklu DKF odbędzie się 21 września.

Podczas kolejnego spotkania z cyklu Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs" widownia dopisała. Pasjonaci kina obejrzeli film "Matthias i Maxime".

Reklama

Maxime właśnie wybiera się na dwa lata do Australii. Chce pozostawić za sobą nie tyle Kanadę, co pracę w barze, uczuciowe niespełnienie i nieustanne kłótnie z matką, którą musi się zajmować. Kilka ostatnich tygodni przed wyjazdem spędza z paczką starych przyjaciół: piją piwo, palą papierosy, grają w kalambury, obrażają się i godzą. Dla nieśmiałego Maxima, po którego twarzy, niczym łza, spływa czerwone znamię, kumple stanowią namiastkę kochającej i akceptującej rodziny. Jednym z najbliższych przyjaciół chłopaka jest Matthias, początkujący prawnik zmierzający wprost do kariery i ślubu. Sprecyzowane plany obu chłopaków pokrzyżuje jednak pewna impreza, podczas której zagrają w studenckim filmie, w scenie pocałunku. Spotkają się w niej, ubrane w almodovarowskie błękit i czerwień, tłumione latami uczucia i nieoczekiwanie odkryte pożądanie. Czy bohaterowie odważą się z nimi skonfrontować?

Spotkanie odbyło się w poniedziałek 14 września.

Zobacz zdjęcia:
Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs"

Więcej zdjęć: Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs"

Odsłon: 539 komentarze: 0
10:53, 16.09.2020r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
PWSIP
IdealLine

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Kangurek
Neo
Ynet.pl
Sklep Enter
MKKK