czwartek, 29 października 2020 r., imieniny Euzebii, Wiloletty, Narcyza

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Kino samochodowe w Łęgu Przedmiejskim. Widzowie obejrzeli komedię "Za jakie grzechy, dobry Boże?" (zdjęcia)

Na polanie w Łęgu Przedmiejskim (gm. Lelis) odbyła się kolejna impreza plenerowa. Organizatorzy zaprosili mieszkańców na trzecią edycję kina plenerowego, tym razem samochodowego. Widzowie obejrzeli ze swoich aut komedię produkcji francuskiej zatytułowaną "Za jakie grzechy, dobry Boże?"

Film wyświetlono na dużym ekranie o wymiarach 10 na 7,5 metra. Każdy mógł oglądać film ze swojego samochodu, a dźwięk był słyszalny przed samochodowe radia, na specjalnie wydzielonych falach radiowych.

Reklama

Film przedstawił historię czterech sióstr na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców - żeby dobrze wyszły za mąż. Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Jak nie zwariować, próbując wszystkich pogodzić ze sobą? Czy to wszystko może skończyć się na ślubnym kobiercu, czy raczej wywoła totalną wojnę domową?

Wydarzenie odbyło się w piątek 18 września br. w Łęgu Przedmiejskim.

Zobacz zdjęcia:
Kino samochodowe w Łęgu Przedmiejskim

Więcej zdjęć: Kino samochodowe w Łęgu Przedmiejskim

Wyświetleń: 1574 komentarze: 2
18.09.2020, 20:44r. Drukuj
Powrót


Cezary @ 07:16, 19.09.2020

IP: 5.173...75

Nie zgadzam się na publikowanie zdjęć mojej rejestracji samochodowej! Poza tym Łęg to stan umysłu plotki od domu do domu i chlańsko pod sklepami.

. @ 11:30, 19.09.2020

IP: 176.109...76

W Łęgu Tam przecie nie ma samochodów tylko ciągniki z rozrzutnikiem i kunie