środa, 25 listopada 2020 r., imieniny Erazma, Katarzyny, Beaty

Reklama   |   Kontakt
Leclerc

Aktualności

Nudzisz się w domu? Zwiedzaj Muzeum Narodowe w Warszawie i poznawaj największe arcydzieła sztuki (wideo)

Muzeum Narodowym w Warszawie zaprasza wszystkich chętnych do wirtualnego zwiedzenia wystawy pt. "Polska. Siła obrazu". Gmach muzeum, z uwagi na pandemię, jest obecnie zamknięty, co nie przeszkadza w oglądaniu wielkich arcydzieł malarstwa wirtualnie. Zachęcamy do spaceru i kontemplowania sztuki.

To największa tegoroczna wystawa muzeum. Dzięki udostępnieniu jej w sieci, w ramach wirtualnego spaceru możemy oglądać ekspozycję w technologii 2D i 3D w dowolnym miejscu i czasie.

Reklama

Spacer po muzeum w 3D

-  Prezentowanym obrazom towarzyszą opisy i komentarz lektora. Wirtualny spacer jest obecnie dostępny na komputerach, ale wkrótce uruchomimy wersję mobilną. Niedługo pojawią się też dodatki, takie jak tłumaczenie na język migowy. O wszystkich aktualizacjach będziemy informować na bieżąco. Tymczasem zapraszamy do zwiedzania - rozkoszujcie się największymi arcydziełami polskiego malarstwa XIX wieku tak długo, jak uznacie za stosowne! - zapraszają muzealnicy.

Reklama

Prace wybitnych polskich malarzy

Do obejrzenia mamy szereg wybitnych dzieł malarskich, w tym. m.in. wspaniałe prace Jacka Malczewskiego, Jana Matejki, Stanisława Wyspiańskiego, Józefa Chełmońskiego, Aleksandra Gierymskiego, Ferdynada Ruszczyca i wielu, wielu innych. Obrazy zwierają opisy oraz komentarz lektora. To panorama polskiego malarstwa od romantyzmu do Młodej Polski.

Wirtualny spacer rozpoczniesz wchodząc na stronę Muzeum Narodowego w Warszawie i klikając przycisk "uruchom prezentację". Prezentacja jest bezpłatna.

Fot. kadr z prezentacji MNW

Odsłon: 576 komentarze: 1
00:13, 22.11.2020r. Drukuj
Powrót


Prawie dobrze @ 22:05, 22.11.2020

IP: 178.213...47

Niby fajne, ale jednak zwyczajnie źle się nawiguje i wszystko na nic :(

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót