wtorek, 26 stycznia 2021 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Akcja "Paczka dobrej energii" zakończona. Świąteczne upominki od Energi i PKN Orlen trafiły także do małych pacjentów ostrołęckiego szpitala

W okresie świąteczno-noworocznym prezenty przygotowane przez Energę z Grupy Orlen i PKN Orlen w ramach akcji "Paczka dobrej energii" trafiły m.in. do kilkunastu szpitali w Polsce, w tym także do ostrołęckiej placówki. Wśród upominków znalazły się zestawy edukacyjne, książki i świąteczne drobiazgi.

Charytatywna akcja Energi z grupy Orlen dobiegła końca. Przedsięwzięcie zostało zainicjowane w mikołajki i trwało przez cały grudzień.

Reklama

- Obdarowani zostali mali pacjenci wracający do zdrowia w szpitalach w Trójmieście - m.in. działających w Gdańsku: Szpitalu Dziecięcym Polanki im. Macieja Płażyńskiego, Szpitalu im. Mikołaja Kopernika Copernicus Spółka z o.o. czy w Klinice Pediatrii, Onkologii i Chemioterapii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego. Prezenty trafiły też do pacjentów w Ostrołęce, Elblągu, Słupsku i Olsztynie. Wśród upominków znalazły się zestawy edukacyjne dla dzieci, książki oraz inne świąteczne drobiazgi. Wszystko po to, aby umilić dzieciom ten trudny czas - informuje Energa z grupy Orlen.

Akcja połączona została także ze wsparciem organizacji pozarządowej działającej na polu ekonomii społecznej.

- W przygotowaniu upominków i dostarczeniu ich do małych pacjentów aktywnie uczestniczyła Fundacja Społecznie Bezpieczni, której misją jest tworzenie miejsc pracy i aktywizacja osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Za pomoc bardzo dziękujemy! - wyjaśnia Energa z grupy Orlen.

Fot. Energa z grupy Orlen

Odsłon: 751 komentarze: 2
10:15, 13.01.2021r. Drukuj
Powrót


Rodzic @ 12:35, 13.01.2021

IP: 185.215...253

Akcja wyłącznie wizerunkowa.
A ilu małych pacjentów jest w ostrołęckim szpitalu, jeśli większość oddziałów jest właściwie zamknięta, albo działa na pół gwizdka?

starszak1 @ 15:19, 14.01.2021

IP: 83.17...189

ŻENADA. tylko wizerunkowa akcja, mająca poprawić samopoczucie i trwanie w samoułudzie u tzw. menedżerów państwowych molochów. Państwowa spółka przekazuje dary państwowemu szpitalowi... I o tym sie mówi w mediach. Za to jak lokalni przedsiębiorcy z Ostrołęki i okolic oraz mieszkańcy zbierali produkty dla pacjentów szpitala w Ostrołęce, to dyrektor szpitala nawet sie tym nie nie zainteresował. Z wielką łaską jakiegoś zaopatrzeniowca wysłał po odbiór tego, co dla szpitala było zebrane. Żadnego dziękuję dla tych, co zbierali - nikt nigdy i nigdzie nie usłyszał od szanownej dyrekcji. Nawet zaopatrzeniowiec biedak nie raczył podziekowac, bo bo uznał, że tylko niepotrzebnej roboty tylko mu przybyło. Ot, takie to nasze społeczeństwo (nie)obywatelskie, w którym ci, co dla ludzi pracować mają ludźmi pogardzają.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Rolexin
LUSAR
Carpexim

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter