wtorek, 26 stycznia 2021 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Teren pod budowę "Multicentrum" przekazany wykonawcy. Wkrótce rozpoczęcie prac (zdjęcia)

W poniedziałek 11 stycznia nastąpiło przekazanie wykonawcy teremu pod budowę Centrum Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych i Edukacyjnych "Multicentrum". Rozpoczęcie prac nastąpi w terminie do siedmiu dni od przekazania terenu budowy. Roboty budowlane zakończą się do 30 lipca 2021 roku. . 

5 stycznia 2021r. podpisano umowę pomiędzy miastem Ostrołęka a JL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Piątnica Poduchowna na wykonanie zadania pn.: "Przebudowa oraz zmiana sposobu użytkowania budynku dworca PKP na potrzeby centrum technologii informacyjno-komunikacyjnych i edukacyjnych "Multicentrum". Wartość umowy to ponad pięć milionów złotych. 

Reklama

- Wartość przedmiotu umowy to 5.645.000,00 zł, w tym łączna wartość wydatków kwalifikowanych, zgodnie z budżetem i opisem projektu wynosi 3.625.307.94 zł brutto. Ponadto kwota 2.019.692,06 zł stanowi wartość wydatków niekwalifikowanych w projekcie, ale koniecznych do jego realizacji i wynikających z umowy o dofinansowanie - informuje ratusz. 

Prace budowlane realizowane będą w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Utworzenie centrów technologii informacyjno-komunikacyjnych i edukacji w Ostrołęce i Mastach" w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020".  

Reklama

- Dnia 11 stycznia 2021r. nastąpiło przekazanie wykonawcy terenu budowy oraz dokumentacji technicznej budowy wraz z decyzją o pozwoleniu na budowę. Usługę nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi realizowanymi w ramach niniejszego projektu będzie sprawowało Ostrołęckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. w Ostrołęce - wyjaśnia urząd miasta.

Zgodnie z umową rozpoczęcie robót nastąpi do siedmiu dni od dnia przekazania terenu budowy, natomiast zakończenie do dnia 30 sierpnia 2021 r. w tym roboty budowlane do dnia 30 lipca 2021 r. 

Zobacz też:

Miasto rozstrzygnęło przetarg na przebudowę dworca PKP. Powstanie tam "Multicentrum". Tak będzie wyglądało (zdjęcia)

Zobacz zdjęcia:
Wizualizacja wnętrza Multicentrum

Więcej zdjęć: Wizualizacja wnętrza Multicentrum

Odsłon: 3608 komentarze: 1
16:11, 13.01.2021r. Drukuj




Powrót


Al @ 11:43, 14.01.2021

IP: 31.0...223

Super

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Rolexin
LUSAR
Carpexim

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter